Miks Latvis

Latvijas Radio raidījums par Pasaules sienu

diggl.jpgHaralds Burkovskis vada raidījumu “Kā labāk dzīvot?”

Beidzot man ir iespēja zolīdi izlikt 4 minūšu skaņas failu, kurā mēs dzirdam, cik ļoooti Pasaules sienas autoriem patīk mikslatvis.lv. Viņi patiešām no sirds priecājas, dzirdot šīs lapas nosaukumu. (stundu garajam raidījumam es nogriezu nost visu lieko runāšanu. sagraizītais skaņas fails sen gaidīja iespēju tikt publicēts)

[display_podcast]

Oriģinālais raidījums pilnā garumā (1 h) noklausāms LR mājas lapā (10:00-11:00), par to mani sen sen sen informēja Papuass.

25 Responses

 1. bāc ku nesmuki tie smiekli, nu tādi džeki, nu tik nesmuki šitā izteikties, bīda projektus pa kosmiskām summām un uzdrošinās šitā te smieties publiski… krch LIELS FUI…

 2. bet no otras puses – lai jau mēģina un realizē projektu. Man nekas nav pretim. Galu galā – ja izdosies, saki, vai Tu nemaz neaizietu un nepaskatītītos, kā izskatās? Es aizietu. Varu novēlēt tikai veiksmi un lai izdodas projektu viņiem realizēt. Nolikt mēs mākam visu un pēc kārtas.

  p.s. neesmu arī pieteicies un samaksājis, lai mans vārds tur tiktu iegravēts

 3. Anša atbilde uz jautājumu, ka viņam “nav, ko teikt” – labi parāda, cik ļoti Ansis ir gan intelektuāls, gan sagatavojies, gan to, cik ļoti Viņš redz projektu reāli realizējumu.

  Visu raidījumu neklausīšos.

  Secinājums pēc 4 minūtēm: sienas veidotājiem ir visai maz argumentu / pamatojumu.

 4. He he, argumenti tiešām smieklīgi. Pamatarguments bija, ja neesi sapratis to ideju, tad pats vainīgs un tad tā nav domāta tev.. :)
  Bet nu laikam jau diezgan daudz cilvēkiem tā ideja nav priekš viņiem, jo kopš palaida projektu aprīlī un bija sākotnējais maksātāju uzrāviens (pāri 3K, ja dati netika viltoti), tad līdz šim brīdim 4K joprojām nav sasniegti..

 5. AK MANS DIEVS! Tie cilveeki, kas tur atbildeeja uz jautaajumiem izklausaas peec riktiigiem dumikjiem (lai neizteiktos aizvainojoshaak) – Latvijaa labaaks klimats kaa Egjiptee? daargie draugi – kaapeec lielaakaa dalja cilveeki brauc uz eeggipti? saule, juura, veesture…

  Cik daudz cilveeku jums jau no aarpusLatvijas ir ziedojushi? Cerams, ka beigu beigaas ssis nepaarveertiisies par kaarteejo negatiivo skandaalu Latvijai – pasaules meerogaa, lai gan ssobriid izskataas, peec manaam domaam, ssis buus pamatiigs skandaals, ja tas projekts izies aarpus Latvijas.

 6. Un veel vai tieshaam cilveeki kas tur dod to naudu neaizdomaajas, kaapeec tadam Ancim tik ljoti gribas radiit 8 pasaules briinumu? Vai driizaak 8 pasaules briinums – biznesa projekts par kuru Ancis sev iegaadaas kaadu jaunu BMW un nedaudz no taas summas iespeejams ieguldiis kaut kaados akmenjos, kas labi ja visi kopaa izmaksaas 1/100 dalju no kopsummas. ANCI CIK TU PAR SSITO NOPELNIISI?

 7. Ja tu tagad lasi šo komentāru un mēģini to salīdzināt ar granīta bluķi… nu tad… nu tad man tev nav ko teikt – PAMĒĢINI IEDZIĻINĀTIES, DŽEKIŅ, JA? TAS NAV GRANĪTA BLUĶIS! TAS NAV GRANĪTA BLUĶIS!

  Meh :)

 8. OMFG, tie abi džeki ir kautkādi čangaļu pāķi, es vnk ap*irsos klausīdamies viņu “argumentus” tiešajā ēterā :D tādi plānā galdiņa urbēji sen nav redzēti. salīdzināt ēģipti ar mūsu zemi un pateikt ka tur neviens nebrauks – wtf?.. :D
  džekiem vienkārši nav argumentu, tas ir tāds vāks.
  turies, Onkuli!

 9. haha, jā, tā frāze “mgini iedziļināties” ir paties pravietiska un atvērs tautai acis, tik nez uz ko atvērsm, uz to pāķu nekompetenci vai :D?!

 10. Man liekas džekiem nav kur enerģiju likt! Džekiem strādā kā tikt pie preses uzmanības. Parējais ir nulle. Man pat negribās muti dzesēt, lai uzskaitītu zemūdens akmeņus, ko džeki noklusē. Viņu skaidrojumi par piramīdām, kosmodromiem un citām lietām ir neizpratne. Iesaistīšanās ziedot, sabiedriskais labums, NEVIENAM no autoriem nav izpratnes kas notiek šaj jomā lv, NEVIENS no autoriem nekad nav piedalījies šādās aktivitātēs, VISAS personības skaļi kliedz, ka nespēs to izdarīt (stāsts no sērijas par naudu baznīcā grēkus atlaist ;) ). Un ko tie džeki onkulim uzēdušies?

 11. Starp citu, savulaik viņi (mainot projektu) piesolīja cilvēkiem, kas to vēlas, atskaitīt naudu atpakaļ. Aizrakstīju šiem, ka tieši tā gribu, viņi kaut ko pat atbildēja, tikai naudiņa gan man kontā tā arī neienāca.

  Tikai nesāc mani kaunināt par to, ka biju vispār iemaksājis :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *