Miks Latvis

6 gadīga meitenīte dzied

Konija dzied patiesi pārliecinoši. Pierādījums? Žūrijā sēdošā sieviete sāk raudāt.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=En0A8KGMgq8[/youtube]

18 Responses

 1. Džeki, jūs tādu lietu kā SPOILER tag zinat? :)
  Jo dažs labs te to šovu līdz galam vēl nav redzējis…

  PS: Operas dziedonis IR labāks par meitenīti. Meitenītei bija tas awwww faktors, kas lika visiem spiegt un raudāt. ;)

 2. simbel: Raudāt vai neraudāt – tas tā sekundāri. Bet IMO šādi maujošu 6-gadīgo reti kurš var, būdams godīgs pret sevi un apkārtējiem, uzskatīt par katu ko parastu un ikdienišķu.

 3. Starp citu, pašā dziesmas sākumā “bow” (no “rainbow”) viņai aiziet drusku greizi. Par kādu pustoni or so (nezinu precīzi, mūzikā esmu galīgs profāns). Arī Unces dotajā linkā viņa sākumu nošāva greizi. Bet tik un tā apbrīnojami. :)

 4. Te nu mēs redzam, kā blogotāji ietekmējas viens no otra. Vakar tieši vienā blogā manīju to operdziedoni. Nu nekas, labi ka arī līdz LV kaut šādā veidā nonāk kas no apkārtējās pasaules.

 5. Noskatījos šovakar gandrīz visus priekšnesumus. Un ir šis tas, ko piebilst.
  Stāsts jau nav par to, kurš no viņiem ir labākais, jo viņi visi ir labākie. Stāsts ir par dzīvi, par to, kā viena šāda personība ietekmē apkārtējo sabiedrību. Ir jāuztver, kā tagad moderni ir teikt, “mesidžs”, ko nes katrs no šiem talantiem, cik tas ir nozīmīgi un ko mēs no tā varam mācīties.
  Meitene tiešām bija laba, tomēr, manuprāt, pārāk ietekmēta no saviem vecākās paaudzes līdzcilvēkiem (vecākiem, skolotājiem, whatever). Tā teikt, nedabiskuma piegarša. Savukārt, Polam tas bija mūža sapnis. Viņa sapnis.

  Protams, varētu vēl spriest, kurš no šiem abiem būtu tīkamāks Karalienei, tomēr, skatoties uz visu kopumā, manuprāt, atbilde uz šo jautājumu nemaz nav viennozīmīga…

  PS. Starp citu, kur palika mūsu mazais Čīče? Kāds ir par viņu ko dzirdējis?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *