Miks Latvis

Search

Google.lv piedāvā izveidot blogu skaidrā latviešu valodā

googgleblog.jpg

Visas iespējas sākt blogot. Google pati uzbāžas ar savu Blogger, kurš turklāt ir pilnībā latviskots. un še nu man rodas jautājumi, uz kuriem ir grūti atbildēt, var tikai zīlēt kafijas biezumos:

Vai tas nozīmē, ka cilvēki pamanīs šādu iespēju un visi kopā sāks rakstīt publiskas interneta dienasgrāmatas? nekur.lv ir savācis ap 300 blogu; cik avotu tur varētu būt pēc pusgada? Ja mums Latvijā ir miljons interneta lietotāju (nu nav taču), cik jaunus blogus varam sagaidīt? Kāds varētu būt maksimālais skaitlis? Kad tas viss beigsies? Uz kurieni veļas šī pasaule? utt. utjp.

24 Responses

 1. Ne jau blogu skaitam, bet interesantumam ir nozīme. Konkrēti man riebjas lasīt nez cik vietās par debilo Safari pārlūku un arī tie raksti par to, kā dzerts etc., mani nesajūsmina. Dažādību vajag.

 2. es gan neteiktu, ka google uzbāžas ar Blogger. Tik pat labi var teikt, ka wordpress uzbāžas ar savu platformu, sludinot tekstu: “These are our most popular blogs and posts right now. Want to be one of them? Start a blog in seconds”. Nu bet domu saprati ;)
  manuprāt, tas ir labi, ka piedāvā šo latviskoto variantu. Galvenais jau nav tas, cik cilvēku lietos to lativsko versiju, galvenais, cik lietotāju šai platformai būs kopā. imho.

 3. Blogam ir nepieciešama rakstu intensivitāte / biežums / kvalitāte.

  Es ik dienu atrodu pāris jaunus LV blogus, kuri potenciāli man šķiet interesanti, bet tie dzīvo neilgu laika sprīdi.

  Ja pat tagad iekš Bloggera pēkšņi sareģistrēsies ļoti daudz jauni blogeri, nopietni blogošanai pieversīsies tikpat daudz, cik iepriekš.

 4. Istabu Autora komentāram…

  …kas būs labi blogi, tie dzīvos. Un labi blogi par sliktu nenāks. Vienīgi tādās vietās kā nekur.lv, piemēram, varbūt var sarasties baigākā rakstu plūsma, kurai nemaz izsekot nebūs iespējams. :)

 5. Nu, par to blogošanu – ir apmēram tāpat kā savulaik bija ar veco labo mIRC būšanu. Kā tajos “zieda laikos” izveidojās kanāli ar “konkrētiem uzskatiem” , tā arī tagad – ir blogeri, kuri vairāk vai mazāk viens otru pazīst un zina, par ko runā katrs no viņiem, un tā čupojās.
  Tas pats būs ar jaunpienācējiem šajā jomā. Respektīvi – noslāņosies viss. izveidosies kopienas, kur katrs runās ‘apmēram par kaut ko vienu” [ok, ok =- jūs katrs esat unikāls], bet tā būs tāda kā sava veida interešu kopiena. Tas jau nav nemaz tik slikti.

  Un vēl – drīz mēs paliksim veci, parādīsies ‘jaunas prioritātes” un agrāk vai vēlāk mēs to visu pametīsim. Bet vietā nāks jauni – kā tas ir noticis visu laiku.

 6. ja tev ir blogs tas nenoziimee ka obligaati jaaraksta. var publiceet ne tikai savas paardomas vai piedziivojumus texta formaataa. ir tachu arii citas iespeejas – foto blogi, video blogi, kapeec ne audio blogi. Shie ir tikai pamatakmenji pashai blogoshanai.

 7. ko lai saka..a neko…cilveeki taisiija un taisiis visu kas ir par briivu.lai izveidot savu saitu,ir jaamaksaa,un galvai arii jaabuut ar skriptiem,dizainiem un naudinai…:) a kas ir blogs,staav uz cita vietnes u tt?
  kas tur ko neizveidot.
  kaads 13 gadiigs zeens speelee GTA vai CS un vinam iegribaas ar savu maakslu padaliities,forumi ir apnikushi ,vajag tach savu taisiit.Nu arii sataisa savu blogu.
  citam dzeja praataa naak ,taisam blogu .citam porno patiik ,taisam blogu(protams taadu aarti likvidee)
  bet nu tas taa ir.kluuda jau bija pielauta pashaa saakumaa,ja jau kaadam tagad tas maisa-blogi.
  vismaz taadas ir manas domas

 8. ecoauto.lv meklē cilvēkus, kam nebūtu vienaldzīgs pasaules eko sistēmas stāvoklis. Palīdzi veicināt eco transporta attīstību arī Latvijā.
  Videi draudzīga trasportlīdzekļu attistībā Latvijā. Visa informācija par Latvija pieejāmiem eko automobiļiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *