Miks Latvis

mikslatvis.lv pirmais podkāsts

pirmais podkāsts,

Pievienot iTunes podkāstu sadaļai Podkāsta RSS

[display_podcast]

25 Responses

 1. Varētu bišķi raitāk runāt, citādi tavas garās pauzes nekādīgi nevelk uz dinamiku… bet nu apsveicu ar pirmo podkāstu. Lai gan nekādīgi nesaprotu, kam tev tas… (:

 2. Vēl arvien gaidu, kad kāds uztaisīs “pirmo sakarīgo podkāstu”.
  1) Ar domu, ar jēgu, ar tēmu. A to visur viens un tas pats – vai nu pēdējie privātās dzīves notikumi, vai arī “par blogiem un blogošanu”. Nu cik var.
  2) Turklāt visiem kā vienam izklausās, ka ir rauts praktiski bez jebkāda scenārija (t.i., genral plan) un viss bez kādas editēšanas mests tautās. Grūti pat iedomāties, kā lasītāji sāktu bļaut, ja visi blogeri pēkšņi sāktu publicēt tādus rakstus, kādi tie izskatās, tikko uzrakstīti (bez labošanas), bet podkāstiem – ojēs, tas ir stils, tas ir kruta – minstināties, pauzēties atstāt iekšā visas pārteikšanās, pārāk skaļās un pārāk klusās vietas un pārējo drazu.
  3) Pirmie kucēni jāslīcina? A nafig slīkoņus tautai sejā bāzt?

  Un tiem, kas grib bļaut, ka ja jau es tik labi zinu, kā vaig, kāpēc tad pats netaisu, uzreiz atbildēšu – tāpēc, ka meklēju tēmu. Kaut ko, kas prasītu (vai vismaz rosinātu uz) podkāstu, un sakristu ar vēlmi veltīt kvalitatīvam (saturiski, jo tehnika jau ir tāda, kāda ir) audioierakstam nepieciešamo laiku un pūles. Jo diez vai kāds grib klausīties raustīgā, minstīgā balsī par to, kā es vakar vairākas stundas ar video draiveriem cīnījos.

 3. Sākšu ar to ka ļoti glīts playeris. Otrāmkārtam, caurmērā laba skaņas kvalitāte. Žetons, ka uzliki intro mūziku. Gribēju kaut ko tādu (par tās lietošanu) ieburkšķēt bet slinkās rokas :D

  Taa turēt un nākamreiz jau dod kaut kādu audio + content, par praktiskām litām. :)

 4. Sandy: paldies par atbalstu! tur jaut tā lieta, ka šis bija tāds, kā tehnisko iespēju tests (audio tiešām par skaļu, lai gan ar manām mājas ausīm bija ok)

  Shadowbird: tas tiesa, piekrītu visiem taviem punktiem. No vienas puses tas ir neprāta darbs nākt klajā ar šādas kvalitātes pasākumu, bet no otras puses, citi nodomās, ka var labāk un uzsāks paši savu pasākumu. Katrā ziņā ceru kļūt labāks ar katru nākamo podkāstu.

 5. Man liekas meginat taiist diagnozi pec pirmas noklausishanas ir parak agri. Onkulis nav spechuks taja zinja, vinjam nav konkreta plana ka un kur, nav veiksmes modelja uz ko balstities – ir velme un pirmais rezultats -> vot tas ir super.

  Pec kada 10-100 ;) redzesim kas par fruktu tas podkasts…

 6. Ir OK. Kavlitāte un tml. Par saturu – saulē tevi celt nevar, bet zemē dzīt arī ne.

  Turpini un turpini, galvenais.

  Es tieši tagad lasu Vonnegūtu. Man gan nav IMAX biļetes.

 7. Ir OK. Kavlitāte un tml. Par saturu – saulē tevi celt nevar, bet zemē dzīt arī ne.

  Turpini un turpini, galvenais.

  Es tieši tagad lasu Vonnegūtu. Man gan nav IMAX biļetes.

 8. āāah XD “krāmēt un kārtot, kārtot un krāmēt, krāmēt un kārtot… hmmm… varbūt nemaz nekrāmēt”. Īstenībā podcasts ir smieklīgs. Bet tā jūra uz austiņām ir tīri ok. Ja apnīk balss vari klausīties to :D
  Strādāsim!

 9. Mūzikas izvēle tiešām ideāla. Tikai nedaudz par skaļu, kā jau iepriekš teica. :) Sajūta bija interesanti – gandrīz kā kaut kāda chilout radio diidzheju klausoties! :)

 10. Nu re – jau atkal kaut kas jauns, ko pamācīties! Vakar atklāju priekš sevis JoCast, tad mazliet pagooglēju un atradu šo un vēl krizdabz’a ierunāto. Diezgan interesant – gluži kā klausīties kādu radio pārraidi. Vajadzēs pagooglēt vēl un atrast kā tieši šitos brīnumus veido un tad jau maybe var pamēģināt (tikai bail, ka ne jau visiem ir labi skanīgas balsis :D )
  Anyway, apsveicu, Onkuli! Tā tik turēt! :)

Paldies par komentāru

%d bloggers like this: