Miks Latvis

Google AdSense neizdevās piemānīt

Kāds brīnums?

Naivā cerībā uzdevu šī bloga pamatvalodu kā poļu, cerēju, ka tur kāds autobots nodomās, ka nav nekādas starpības un ļaus man piereģistrēties AdSense programmai:

Unsupported language: We’ve found that the content of your site is
primarily in a language we do not support at this time. A full list of
supported languages is available at
https://www.google.com/support/adsense/bin/answer.py?answer=9727&hl=en_US .
If you manage or own another site in one of our supported languages,
feel free to resubmit your application as described below.

Žēlīgi. Nevarētu teikt, ka esmu pārsteigts.

10 Responses

  1. hmm, nu man kaut kad sen (aizvēsturiskajā 2004.) izdevās viņam iestāstīt, ka mana lapa esot angliski, lai gan šķiet, ka tur pat lielākā daļa tekstu tāda arī bija. Būtībā galvenais ir reģistrējoties uztaisīt anglisku lapu (da kaut vai “blogu”) un pēctam jau tu vari to adsense skiptiņu likt, kur vien sirds kāro

  2. Man, piemeeraam, izdevaas gan. Piektdien pieregjistreejos (izraadaas agraak to biju jau izdariijis, tikai toreiz man neapstiprinaaja), un naakoshajaa dienaa jau bija rezultaats. Tagad testeeju reklaamas, tachu domaaju riit vai pariit njemt taas nost tikuntaa. Neveelos riskeet deel paardesmit dolaariem, labaak pagaidiit kad tieshaam buus tas viss taa godiigi izdaraams.

    Ja vinji uzraius, ka esi kraapies, zaudeesi ne tikai naudu kas jau uzkraata (jo izmaksas saakas ar 100 USD, bet tos veel jaasavaac), bet arii google page rank un moska kontu vai tevi izmetiis no mekleetaaja aaraa, utt.

    Briivdienaas savaacu 12 USD (tas ir – pa sestdienu un sveetdienu). Taatad, 300 USD meenesii iespeejams nopelniit. Tas veel nav tik daudz, lai riskeetu tagad, taa vietraa lai labaak pagaidiitu naakotni, kas agri vai veelu pienaaks. Ja liidz shim vareeju iztikt bez guugles reklaamas, tad arii veelaak vareeshu…

  3. he he – varu pateikt ka arii izmeegjinaaju laimi shajaa jomaa un dabuuju banaanu no googles :D

    p.s. tas cik laika pateeree nav taa veerts – kaartiigi straadaajot tajaa pashaa laikaa var nopelniit vairaak ;)

  4. Nu var jau iemēģināt roku citās akcijās! Ir dzirdēts ka Yahoo piedāvā stipri līdzīgu alternatīvu Adsense tikai savā izpratnē!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *