Miks Latvis

Dienas citāts no kakao.lv pamatlicēja Jy

Visi, kuriem ir brīvais laiks un vēlme rakstīt smieklīgus tekstiņus vienam no labākajiem izklaides portāliem/blogiem – kakao.lv skrien un piesakās kamēr vēl var.

Atgādināšu visiem par to, ka mēs meklējam jaunus autorus Kakao ziņām. Lūgtum visiem, kam ir vēlme un spēja pieteikties. Jy

Bet dienas citāta gods pieder šim teikumam:

Pašiem mums entuziasms jau sen ir beidzies un šobrīd tas viss velkas kā rutīna. Jy

Nez kāpēc arī man likās, ka tas jy.lv (es domāju par tagadējo kakao.lv), kuru cītīgi lasīju ik dienas ir jau pagātne. Vieglas smiltis? Varbūt jaunas asinis atnesīs jaunu vēsmu un kakao.lv kļūs atvērtāks, jaunām idejām un varbūt pat normālai komentēšanas iespējai?

Es kakao.lv nelasu jau labu laiku, kopš manas tiesības komentēt tika atņemtas, bet katrā ziņā vēlu viņiem saņemties un atrast jaunu motivāciju strādāt un attīstīties.

23 Responses

 1. Nedomāju, ka ar jauniem autoriem kas mainīsies. Līdziīgi bija arī ar cietnis.lv, kad mēģinot piesaistīt jaunus “rakstniekus”, tauta cerēja uz izmaiņām. Diemžēl nesanāca.

  Otrkārt, liekas, ka ir diezgan daudz blogu/portālu, kas šobrīd kakao.lv pārspēj ar informācijas apjomu.

 2. es kakao.lv jau ar sen nelasu, vinjsh man tracina, tie posti visi peec vienas shnites, kkaadi neparasti priekshmeti un auto, nu cik var..

 3. Es gan neesmu tik skeptiskās domās par bijušo jy.lv. Savulaik (kad tas vēl tā arī saucās par jy.lv) es lasīju to visai regulāri, jo toreiz manuprāt Latvijā tas bija vienīgais un lielākais gadžetu blogs un nebija praktiski neviena konkurenta. Ar laiku es pats atradu avotus no kurienes jy.lv smēlās idejas rakstiem un saprotams, ka man palika neinteresanti iet lapā, kurā ir jau kaut kur lasīti raksti.

  Tomēr es uzskatu, ka kakao.lv ir labs tech gadžetu blogs un, lai arī tagad daudzi LV blogeri bieži vien raksta par līdzīgām tēmām, tam nevajadzētu aizvērties. Pareizi Jy dara, ka mēģina kaut ko darīt ar šo blogu. Ceru, ka viņam veiksies. Ja man nebūtu pašam sava bloga, kura uzturēšanai veltu daudz laika, tad labprāt arī pats rakstītu kakao.lv blogam.

  P.S. Nepiekritīšu Bea, ka kakao.lv ir slikti raksti. Gadās arī pavisam labi. Man pašam īpaši patīkami lasīt auto apskatus un vēl tagad atceros to postu, kur meitēni smērējās.. :D

  P.P.S. Tādas nu ir manas domas un Jy man par šīm domām nemaksā! :D

 4. Cik nu es ir dzirdējis, tad daudziem mainījās viss priekštats un uzskati par kakao.lv tad, kad tika tā maksas komentēšana ieviesta. Arī manā skatījumā tad viņi aizgāja pa grunti, iespējams cerēdami ka ievāktie santīmi no komentēt gribšajiem dos viņiem atkal entuziasmu rakstīt.

 5. Mans kako staasts ir taads, tiktiko atklaju lapu iegaju tur pat vairakas reizes diena ieksha pachekot kas jauns un ta bija labu laiku citigi lasiju utt, bija manaa RSS lentu saraksta ar un taa ieteicu pat chomiem lasit, un bija ta ka pat citreiz satiekoties apsoriedam lasiji to, lasiji shito, bet kaut kaaa nezinu kapec apstaajas man tur veelme iet un kaut ko lasiit un no chomiem ar klusums.. Laikam ir kads tam iemesls

  Tagat neesmu bijis uhtu puhti neatceros pat kad pedejoreiz, bet tulit ieraushu iekshaa..

 6. Stimums un optimims ir līdz zināmai robēžai, jo paliek vecāks, jo vairāk materializējas. Slava vienā mirklī liekas mazsvarīga, jo laiks ir nauda, bet naudas nav.

 7. Tas ir pilnīgi loģiski, ka kakao mēģināja nomonetizēt, jo nevar tak projekts griezties bez nekādiem ieguldījumiem. Vienīgais, ka autori nokļūdījās monetizēšanas veidu. Ja reklāmas, lai arī brīžam uzkrītošas un neciešamas, vēl ir pieņemamas, tad šāda maksa par komentāriem atbaidīja daudzus lasītājus. Uzskatāms piemērs kā nevajag darīt.

  Bet cik es atceros, tad Jy savulaik bija rakstījis, ka šāds gājiens tika veikts, lai “cīnītos” pret tiem, kas dir* komentāros. Es pareizi atceros?

 8. Cik skopi tie letiņi :) Es vienu reizi laikam samaksāju pat, jo man patiešām kādu laiku patika. Bet tad ne ta Jy palika vecs, ne ta depresija uznāca, bet arvien vairāk viņš sāka sūdzēties par kaut ko un vispār rakstīja tā, ka kaut kā garlaicīgi kļuva. Tā arī laikam savus apmaksātos komentārus neizmantoju.

 9. man jy.lv liekaas daudzsoloshs sen atpakalj, pat ljoti. pirms kadaa gada vai vaiaraak paarstaaju to plasiit taa kaa zinjas paraadiijaas veelaak nekaa taas jau biju paspeejis izlasiit citviet. man patika stilins kaa agraak tika rakstiits… tagad – nezinu, sen vairs nelasu. laikam nevaru spriest objektiivi taa kaa nelasu ikdienasa so lapu, komentaarus, bet peec atsaukmeem agraak privaataas sarunaas ar cilveekiem secinu ka laikam kako.lv sevi ir izsmeelis. varbuut jaunas asinis tieshaam nodereetu.

 10. varu pateikt, tikai to, ka sho blogu/lapu saakumaa lasiija mans draugs, tad taa arii mani ieintereseeja un arii pats kljuvu par shiis lapas patstaaviigu apmekleetaaju, bet liidz ar nosaukuma mainju, kkaa shii lapa vairs nelikas kkas orgjinaals un visaadaa zinjaa man izraisiija nepatiku, par to, ka taa izriikojas ar lapu, kurai jau ir kkaads liimenis cilveeku aciis, liidz ar to briidi kljuvu arvien retaaks shiis lapas apmekleetaajs, liidz kkaa vispaar tur neesmu iegriezies jau n-meeneshus, par daudz raksti par mashiina un saakumaa laikam tas, ka komenteet vareeja tikai regjistreeti lietotaaji, bet par to maksu, ko tagat juus pieminat esmu galiigaa autaa, tas jau ir nedaudz… hmmm, pat nezinu kaa pateikt, tieshaam tad vairs negribaas pat iet un to lapu lasiit, kaa arii izteikt savu viedokli par maksu, un ar tiem komentiem, kas ir/bija noliekoshi, tieshaam vareeja ciiniities savaadaak, kaut vai modereet… nu kkaa taa, starp citu, cik atceros saakumaa taadu komentu vispaar nebija, visi bija sajuusmaa par lapu, bet liekas, ka kkas nogaaja greizi… :(

 11. Nu liekuļi. Vai kā izkratījām sirsniņu, neviens vairs kakao nelasam! Tikai kakao statistika kaut kā to lasītāju mazināšanos nefiksē.
  Onkulis ar sen vairs nelasa, tikai ļoti operatīvi iepostē citātus no kakao.lv. Jūs džeki nudien esat stilīgi vaimanātāji. Tā turpināt!

 12. viuks: kakao statistika jau kādus 3 mēnešus nav pieejama, un droši vien tāpēc, ka rāda bēdīgu bildi :) es pēdējo reizi to statistiku redzēju, ka kādi 2 mēneši jau bija pagājuši uz leju. kā reizi sakrita ar komentāru rakstīšanas fīču :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *