Miks Latvis

Gadsimta iepriecinošākā ziņa pastkastīšu īpašniekiem

stopspm.jpgJūs taču zināt to sajūtu, kad atverot pastkastīti konstatējat, ka tā ir pilna ar reklāmas materiāliem? Kastīte ir pilna ar drazu un jums nav, kur to likt. Pie pastkastītēm taču parasti nav atkritumu tvertnes (sazvērestība?). Tiek izcirsti koki, lai pagatavotu reklāmu, kura nevienu neinteresē.

Starp papagaiļu krāsas reklāmas bukletiem mēdz iebirt arī svarīgas vēstules, piemēram, dāsnā Austrālijas tēvoča papīra naudas sūtījums ielido atkritumos neviena nemanīts.

Vai no tā vispār ir ispējams izvairīties? – jūs jautāsiet. Jā! No tā ir iespējams izvairīties.

Saskaņā ar grozījumiem likumā ‘Likums par pastu‘, Latvijā tiks aizliegts ievietot neadresētu reklāmu to iedzīvotāju pastkastītēs, uz kurām atradīsies sekojoša piezīme: ‘Neadresētus sūtījumus neievietot’.

Likums šobrīd ir saskaņots tikai valsts institūciju līmenī. Tomēr, Satiksmes Ministrijas pasta departamenta nodaļas vadītāja Inese Pakule, intervijā avīzei Бизнес&Балтия, apgalvo, ka Latvijas Pasts šādas uzlīmes neignorē.

Pakules kundze arī atzīmēja, ka laikā, kad tās pārziņā parādījās sūdzības no iedzīvotājiem, kas bija neapmierināti ar neadresētu pastu izsūtīšanu, tiem tika ieteikts uzstādīt uz savām pastkastītēm iepriekšminētās uzlīmes. Un tas darbojas.
info no stopspam.lv

Ziniet, ko tas nozīmē? Es zinu. Tas nozīmē, ka atliek tikai pagatavot šādu uzlīmi un nekrietnie pastnieki ies jūsu kastītei ar līkumu, pie jums nāks tikai labie pastnieki.

Pašam zīmēt šādu uzlīmi liekas par grūtu? stopspam.lv jau ir pacentušies, varat lejupielādēt uzlīmi (JPG, PDF, EPS) un jums atliks tikai to izdrukāt.

Arī izdrukāšanai esi par slinku? (traki slinks subjekts) Tad par 1 Ls tev atsūtīs 2 uzlīmes, kuras tikai atliks uzlīmēt uz kastītes un kaitinošās reklāmas būs zudušas uz visiem laikiem. Aizpildi pieteikuma formu un gaidi, kad pastkastītē iekritīs gatavas uzlīmes.

P.S.
Joprojām nevaru beigt priecāties par šo ziņu. Kā reiz pirms pāris dienām šķendējos, kā nelabais, ņemot laukā no kastītes spamu.