Šis ir mans garākais skrējiens ar Nike+ komplektu. Es arī turpmāk grasos skriet garākus gabalus un lēnāk, nevis īsus un ātrus.

Es esmu sasniedzis tādu skriešanas ritmu, ka spēju noskriet 3 kilometrus nepilnās 14 minūtēs. Tāds ātrums mani visnotaļ apmierina, tāpēc tagad ķeršos pie izturības treniņiem. Šodien noskrēju 6,47 km nepilnās 34 minūtēs, ar vidējo ātrumu 5 minūtes un 14 sekundes uz kilometru. Pēc skrējiena jutos lieliski, domāju, ka vēl pāris reizes noskriešu pa 4 jūdzēm un tad ik pa laikam pāriešu uz izturības 5 jūdžu (~8 km) skrējieniem.

Tā kā esmu nolēmis iesaistīties Magnēta rīkotajās orientēšanās sacensībās tieši izturība ir tas, kas man būtu jātrenē. Uzreiz jāsaka, ka līdz šim neko tādu neesmu darījis, bet man vienmēr licies, ka viss tas pasākums ir varen interesants un man piemērots. Līdz sezonas beigām ir vēl kāds laiciņš, kura laikā jāpaspēj visā kārtīgi iebraukt. Un tad jau nākamgad iespējams varēs domāt par regulārāku skraidīšanu.Tādas tās lietiņas. Ja lasa kāds skriešanas vai orientēšanās spečuks, tad es vienmēr esmu gatavs uzklausīt ieteikumus un padomus.

Saistītie ieraksti:
Kā es sapņoju par Nike+ iegādi
Kā es tiku pie Nike+
Visi raksti par skriešanu