Miks Latvis

Blog Action Day 2007

Blog Action Day ir akcija, kuras laikā daudzi jo daudzi blogi publicē rakstus ar vienojošu tēmu.

Pirmā tēma ir “Vide” un pirmais datums ir 15. oktobris.

Šādas akcijas rezultāts varētu būt kvalitatīva lasāmviela, kuru novērtētu interneta lietotāji, kuri meklētu informāciju par vides jautājumiem. Ja informācija būtu arī pietiekami kvalitatīva, tad tas būtu viens no veidiem, kā piesaistīt jaunus lasītājus, kuri iepriekš neko nav dzirdējuši par tādu parādību kā blogs.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WfO8mGjXoe8[/youtube]

blogactionday.org

15 Responses

  1. es gan uzskatu ka primārais mērķis akcijai ir pievērst tautas uzmanību noteiktām tēmām, un iekustināt domāšanu. tomēr ja piedalīsies daudzi blogi kā plānots, tad mērķauditorija ir simtiem tūkstošu cilvēku. blogiem ir spēks, to retais vēl apzinās.

  2. Vienīgais mērķis tā pat kā rebootparty, no-HTML, un shutdown dienām ir radīt kopības sajūtu. Un kādam knariņam priecāties par to, ka tieši viņš to ir radījis. Bet es jau nesaku, ka tas ir slikti.

  3. krizdabz- kāpēc gan sevi nepārbaudīt uzrakstot par tēmām, par kurām maz vai vispār neinteresējies? Vajag biku paplašināt redzeslauku un kāpēc gan to neizdarīt šādā kopīgā gājienā?

  4. N.R., bet klabeklis tak teica, ka tas nav slikti.

    Atvainojos par banālismu, bet, ja visi rakstīts vienā dienā par to, cik dikti smird mēsls, no tā šis mēsls smaržīgāks nekļūs, lai cik daudz mēs par to rakstītu. Vajag ņemt rokā smaržas un smaržināt, ne tikai runāt. Vot tā.

  5. Klabekli, bet ja visos blogos būs rakstīts par vienu tēmu, ir lielāka iespēja ka kāds par to aizdomāsies. “smaržināt” vajag katru dienu, ja tu zini ka tas ir jādara, bet cilvēkus kuri par to neaizdomājas arī ir jāinformē.

  6. Šāda blog action day loma ir lielā mērā atkarīga no tā, kāda ir tā tēma. Ja runa ir par vidi, tad no daudziem rakstiem par šo tēmu patiešām var būt kāda jēga. Ja uzrīkotu šādu akciju, piemēram, par tēmu “Mac vs. PC”, diez vai tas būtu mega jēdzīgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *