Miks Latvis

Tukuma dzelzceļa stacija

P1130285 3copy

Spiest uz bildes, lai redzētu lielāku!

P1130272 copy

P1130269 copy

P1130268 copy

P11302732

P1130287 copy

P1130306 mod

P1130279 copy

P113028922

P1130282

P1130276 copy

18 Responses

 1. Staciju jau nezcik gadus grib remontet un apvienot ar autoostu jau auto osta vispar kaut kads kiosks vien tur ir :D :D

  AA offtopik, kas notika tukuma rajona vai tukuma? vnk alternativus jaunieshus maniju stacija padaudz ? CIk noprotu ja esi bildejis bijushaja viikenda tad varbut tev ir nojausma…

 2. stencilus chalji paputa, jau sen sen vinji tur :) labakais bija pasha pilsetas centra uz kaadas ziimes, kas norada par celja sasaurinashanos :) zinka tumsa atspideja :)
  bet zime pec vairak ka gada nomainija ;)..

  rideit.lv smukaks ir kur chalis ar riteni kopa, taa pushana piedalijos pats tiesa gan vinsh ir tikai telpa kur veidojam ziemas skeitparku un uz musu veidotam konstrukcijam ;)..

  aa un pa celjam no tukuma uz saldu shur tur..
  un saldus treilparka :)..

  bet tas ta vispar beztemaa :D

 3. Man patika sestā, septītā, astotā un devītā. Otrajā man nepatika tās durvis fonā, bet ļoti patīk gaisma uz krēsliem (: vispār šitās ir gandrīz vai labākais, kas no tevis redzēts!

 4. paldies par labajiem vārdiem simbel un atomīnō! :) es ilgi neesmu fotografējis un laiku pavadīju vērojot īstu fotogrāfu fotogrāfijas. man sāk nostabilizēties saprašana, par to, kas ir un kas nav forši. Ja vien es visu varētu noķert, kā nākas tad būtu pavisam labi.

 5. Patika debesis pirmajā bildē un Volga kas varētu akcentēt laika rituma lēno gaitu šajā konkrētajā vietā :D
  Un protams krēsli°.
  Ja piestrādāt mazliet in izņemt to džeku no durvīm tad vienkārši magnifiko, bet var atstāt un tad rodas pārliecība ka tkša vieta ilgi tāda nemēdz būt.
  Gaisma izjūta ir.
  vispābā ir kur augt un tiekties :D

 6. mm..patīkamas atmiņas pārņem mani. nemaz nezināju, ka tu esi tukumnieks. Jo kā gadījies kā ne es ar tāds esmu :) Tiesa gan pēc 9t\as klases pabeigšanas nācās pārvākties uz citu Latvijas nostūri, bet vienmēr sirdī esmu bijis un būšu tukumnieks
  un žetons par pirmo bildi

 7. 2., 3. un 7,. bilde – interesantas. 3. bilde interesanta ar savu absolūto vienkāršību, tāda klusa bilde, bet labo nodod tās telpas “garu” :)

  Valmieras dz-ceļa stacija man patīk labāk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *