Uzdūros interesantai lietuviešu laipai – skins.lt. Lapā tiek tirgotas lietiņas, kas mani jau sen ļoti interesējušas – vinila ādiņas.

skinslt.jpg

Šoreiz nav runa par tām ādiņām, kuras var uzlikt draudzīgajā portālā, bet par tām, kuras katrs pats pavisam vienkārši (tā apgalvo lapas veidotāji) var uzlīmēt uz sava datora, laptopa, iPoda vai ledusskapja.

Ādiņu tematiskā izvēle ir plaša – katram pietiks. Cenas arī nav pārāk lielas. Laptopa ādiņa izmaksā nepilnus 13 Ls. Savu iPod nano varu aplīmēt par 5 Ls. Ledusskapja uzlīmes, jau ir krietni dārgākas līdz 60 Ls. Līdz 30. septembrim, kā vēsta paziņojums skins.lt lapā, piegāde esot bez maksas.

Bet labākā ziņa ir tā, ka cilvēkiem ar iztēli un zīmēšanas prasmēm ir iespēja pasūtīt tieši tādu uzlīmi, kādu viņi vēlas. Tas izmaksā gandrīz tik pat cik, parastā uzlīme – laptopa gadījumā aptuveni 15 Ls. Manuprāt, tas nav daudz, par paša izvēlētu attēlu uz vāka.

Gatavu variantu varam apskatīt leišu blogā zudykreklama.lt

Nestandarta laptopu īpašniekiem arī nav jāsatraucas. Uzlīmei iespējams norādīt precīzu izmēru milimetros, un tā tiks pielāgota tieši tavam laptopam, bez maksas.

Kā apgalvots lapā, PVC uzlīme ir pārklāta ar īpašu līmi, kas neatstās pēdas uz dārgās elektroniskās ietaises – tieši pretēji, pateicoties “īpašam pārklājumam”, uzlīme pasargā ierīci no skrāpējumiem un citām traumām, vēlāk ir diezgan viegli noņemama un aizvietojama ar jaunu.

Lapa darbojas neilgu laiku, taču jau tagad ir zināms, kura ir pirktākā laptopa uzlīme. Protams, ka nav nevienas sfēras, kurā Čaks Noriss nebūtu pirmais :)

Chuck Norris doesn’t go hunting…. CHUCK NORRIS GOES KILLING

just_chuck.jpg

Pats sev jau atradu variantu, kuru plānoju iepirkt. Varētu sākt ar iPod nano aplīmēšanu un tad jau redzētu kāda ir tā patiesā kvalitāte un vai tiešām ņemot uzlīmi nost viss ir ok. Ja tā tad varētu aplīmēt arī laptopu (kas jau ir nolīmēts ar ubuntu, vienadiena.lv un pedas.lv). Tikai pašlaik nav īsti ideju, ko tieši tur ekrāna otrā pusē uzlīmēt, lai noslēptu nesmukās uzlīmes, kas tur jau ir :)

Tātad mans muzīkas atskaņotāja aplīmēšanas variants būtu šāds:

ipod_nano_1_114.jpg

Un kādas ir jumsīm idejas šim līmēšanas trakumam?