Rakstot tekstus ugunslapsā sagribējās, lai šī man palīdz un parāda, kur esmu kļūdījies un pārrakstījies. Ar angļu tekstiem, tas jau notika automātiski, bet kā pielikt latviešu valodu? Izrādās pavisam viegli. Iespējams, ka kaut kur interneta plašumos šādu informāciju var atrast, bet šoreiz tas būs pavisam īsi, vienkārši un ar bildītēm.

1.solis Lūk šāda lieta parādās, ja teksts tiek rakstīts komentāru ailē, vai arī kādā epasta programmā. Uzspiežam uz sarkani pasvītrotā vārda un atrodam sadaļu Languages un pēc tam Add dictionaries…

2. solis Atvērsies jauna lapa, kurā būs garš alfabētisks valodu saraksts. Sarakstā atrodam Install un droši spiežam ar pelīti.

3. solis Atvērsies jauns un mazs logs, kas aicinās pēc 3 sekundēm uzstādīt jauno latviešu valodas vārdnīcu. Lai apstiprinātu savu vēlmi jāspiež Install Now.

.

4. solis Atvērsies jauns logs, kurā dažu sekunžu laikā automātiski tiks lejuplādēta latviešu valodas vārdnīca. Lai izmaiņas stātos spēkā būs jāizslēdz un jāieslēdz Firefox. To visērtāk var izdarīt nospiežot piedāvāto pogu Restart Firefox.

5. solis Viss kārtībā! Tagad redzot pasvītrotu latviešu valodas vārdu spiežam labo peles taustiņu uz tā, sarakstā izvēlamies Languages un pie Latvian ieliekam ķeksi. Pēc tam varam izbaudīt gudro ugunslapsu, kura pasvītros tikai jokainos un nepareizos vārdus.