Miks Latvis

Zilupes laiks tagad arī angļu valodā

Populārākais Taivānais speciālais aģents, kurš raksta ‘Zilupes laikam” uzsācis jaunu tīmekļa žurnālu angļu valodā:

No šodienas, 2007. gada 6. decembra, žurnāla “Zilupes laiks” latviešu variantam piepulcēsies variants lauzītā angļu mēlē, kas sauksies “Latvian Basque in Taiwan” ar pavisam vienkāršu adresi — b.zilupe.com.

Vairāk par šīs rīcības iemesliem varat uzzināt pie Basque.

Tiem, kas mucā: jazeps.zilupe.com ir viens no spēcīgākajiem tīmekļa žurnāliem Latvijas internetā.

Gribētu zināt, ko par jauno blogu saka citi studenti, jo domāju, ka arī viņiem varētu šķist dīvaina izvēle blogam noņemt komentēšanas iespēju. Es gribētu ticēt, ka komentāri, kurus atstātu studenti no puspasaules varētu būt pat ļoti interesanti, jo dotu iespēju salīdzināt to, kā viņi uztver tās pašas lietas, kuras apraksta Jāzeps.

Man patiešām gribētos redzēt monētas otro pusi. Ko komentāros varētu atklāt vietējie studenti un kā jūtas, piemēram, studenti no Indijas?

P.S.
Starp citu, vai zinājāt, ka Jāzeps Baško organizē wordpress.org latviskošanu un “lielā puse” jau ir iztulkota? Šodien izmēģināju latvisko wordpresa interfeisa versiju. Izskatījās labi, tikai nezināmu iemeslu dēļ man nobruka publiskā versija, tāpēc lokalizēto valodas failu ātri vien izdzēsu.

9 Responses

  1. “Tiem, kas mucā: jazeps.zilupe.com ir viens no spēcīgākajiem tīmekļa žurnāliem Latvijas internetā.” Nu jau nu jau. Varbūt tad vispirms nodefinēsim, ko nozīmē “spēcīgs”, jo manā RSS lasītājā tam blogam vairāk prasītos pēc līdzsvara izjūtas nekā spēka, jo šobrīd tas balansē uz miskastes malas.

  2. Ar ko spēcīgs? Tik vien kā savdabīgs domugājiens.. Tiesa, neko sliktu arī par viņu nevaru teikt.. Šad un tad palasu. Agrāk (kad autors vēl Latvijā dzīvoja), rakstīja daudz interesantāk.

  3. krizdabz: spēcīgs ar to, ka viņam atšķirībā no daudziem citiem ir galva uz pleciem un viņš savos rakstos spēj argumentēt savas domas – 90% no citiem “blogeriem” to neprot.

  4. Godiigi sakot arii es piekriitu ka zilupe ir viens no sakariigaakajiem blogiem, kaut vai taapeec ka raksta par savu nevis kaa lielaakaa dalja juus biedri vaaraas vienaa lv blogosfeeras putraa, paarpubliceejot viens otru, kozhljaajat vienas teemas utt attieciigi nav personiibas ir tikai blogs…
    kautkaa taa:)

  5. Man gan vienmēr ir šķitis, ka komentāri prot postu samaitāt, jo tā beztēma ko maļ tā saucamie blogeri, komentu sadaļā, var tikai novest no ceļa, domu gājiena un mērķa turpināt. Tādēļ pilnībā piekrītu ka komentāru sadaļa nav vajadzīga, ja kāds vēlas komentēt, tad lai dodas uz delfiem vai tvnet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *