Miks Latvis

Punkts podcast

podkāsts punkts…

punkts00.jpg

„Punkts” ir tematisks podkasts par Latvijas hip-hop’a notikumiem un aktualitātēm. Tajā tiek stāstīts par gaidāmajiem un jau notikušiem pasākumiem un koncertiem, par jaunākajiem albumiem, notiek intervijas ar hip-hop izpildītājiem un atspoguļota aktuālākā informācija par aktuālāko informāciju tieši no aktuālākās informācijas pirmsavotiem un-ne-tikai.

„Punkts” ieturēts brīvā un nepiespiestā gaisotnē. Podkastu vada ansis un Skutelis.
par Punktu

Hiphopa cienītāji jau droši vien būs informēti par šo tematisko un regulāro podkāstu, bet citiem šis varētu būt jaunums. Nesen tika publicēta jau astoņpadsmitā podkāsta “sērija” tādā veidā iezīmējot zināmu pilngadību. Gluži kā 18 gadi cilvēkam 18 sērijas podkāstam ir nopietns skaitlis.

Un ir vēl trīs iemesli kāpēc es par šo rakstu. Pirmkārt, es klausos šo podkāstu. Otrkārt, es līdz šim nebiju šo pasākumu pienācīgi noreklamējis. Treškārt, pēdējā Punkts podkāstā tika pieminēts RSS un saitēts uz šo blogu.

Nu lūk. Iemesli pietiekoši jaudīgi, manuprāt. Pamēģiniet noklausīties kādu no pēdējiem podkāstiem, ja liksies forši, tad varu ieteikt abonēt viņu RSS, lai jaunākais raidījums pats atnāk pie jums. Tiem, kuri lieto iTunes, nepieciešams nospiest šeit un podkāsts pats automātiski pievienosies jūsu podkāstu sadaļai.

7 Responses

  1. A man likās, ka tu esi baigi populārs, bet skat – te tikai viens komentārs! Lai nu kā – hiphops Latvijā ir vājš. Reizēm patīk pakratīties ritmos un paklausīties rīmes, bet latviešiem rīmes īpaši nevedas.

  2. Onkuli, Paldies par atbalstu un sabiedrības informēšanu. Drīz podkastam parādīsies arī jauna, omulīga un viennozīmīgi jauka mājvieta. Reģistrēsim domeinu.

    Paldies arī par komentāriem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *