mobilais-info.jpgmobilais.info jau kādu laiku ir pārmainījis izkārtojumu un tagad izskatās pilnīgi savādāk kā sākumā. No mobilo telefonu bloga tas gandrīz pārtapis par mobilo telefonu portālu.

Es neesmu wordpress dizainu speciālists, taču šoreiz man atkal bija iespēja izpaust savas vēlmes līdz pat tai robežai, kur beidzas manas zināšanas par php un CSS. Jā, es esmu jaunā noformējuma līdzautors :)

Ja teiksiet, ka struktūra izskatās kaut kur redzēta, tad nebūsiet kļūdījušies Artūrs Mednis pirms kāda laika lietoja šādu tēmu savā privātajā blogā.

mobilais-info1.jpg

Kas vēl jauns?

  • Mobilajam parādījusies jauna rakstu kategorija (lietotāju pieredze), kurā tiek apkopoti pašu lietotāju sarakstīti apraksti par viņu mobilajiem telefoniem.
  • Kā noskaidroju, jau no bloga izveidošanas sākuma pie katra raksta tika pievienoti atslēgas vārdi, tāpēc tagad ir iespējams aplūkot birku mākoni. Iespējams, piemēram, atlasīt visus rakstus, kuri atbilst vārdu savienojumam “lēts telefons.”
  • Ir ieviesta iespēja nobalsot par aktuālo jautājumu.
  • Katram rakstu autoram ir sava RSS plūsma.
  • Regulāri tiek pievienota jaunākā informācija no mobilo telefonu sakaru operatoriem

Kopumā, jāsaka, ka tagad ir izpildīti visi priekšnoteikumi, lai mobilais.info kļūtu par veiksmīgu mobilo telefonu blogu. Vide un platforma ir izveidota, atliek atrast kādu mobilo telefonu tirgotāju, kurš būtu gatavs dot testēšanā telefonus.

Rakstos neesmu iedziļinājies, tāpēc ceru, ka ar tulkošanu tagad viss ir kārtībā.

Man šķiet, ka arī video apskati būtu laba lieta. Prātā nāk dažādas will it blend? domas :)

Iespējas ir daudz, jācer, ka autori būs gana uzņēmīgi, lai šo blogu attīstītu, kā nopietnu un cienījamu ziņu avotu. Veiksmi!