Miks Latvis

Search

Juris Zariņš / Fotogalerijas

Esmu atradis sev jaunu fotogrāfiju blogu – jzfoto.blogiem.lv

Fotobloga autors ir Juris Zariņš, kurš ir arī portāla easyget.lv foršāko fotogrāfiju autors.

Atzīstu, ka mēdz gadīties, ka atverot fotogaleriju nerodas vēlme izskatīt visas bildes līdz galam. Bieži pie kaut kādas bildes rodas apnikums un vēlēšanās turpināt aplūkot bilžu sēriju pazūd. Šis nav tas gadījums. Lai arī cik fotogrāfijas būtu vienā komplektā saliktas, tās tomēr ir interesanti apskatīt līdz pat pēdējai.

Es nezinu, kas tieši, bet mani kaut kas piesaista pie Jura Zariņa fotogalerijām. Arī viņa mājas lapā jzfoto.lv ir daudz galeriju, sakārtotas pa kategorijām: extreme | music | trip | fun

Piemēram, tikko es iegrimu aplūkojot fotogrāfijas no Bradford – England, kur var aplūkot trakās velotriālistu izdarības.

To, kāpēc bildes mani tik ļoti piesaista, varētu izskaidrot autora skatījums uz pasauli:

Ar laiku sāku interesēties par neparastām lietām – radio vadāmie modeļi, velotriāls, frīstaila slēpošana u.c. Mani piesaistīja viss neparastais. Tādēļ radās šī lapa, kurā vēlējos jums parādīt cik pasaule ir neparasta, dažāda, aizraujoša, skaista – cik daudz iespēju tā sniedz. Mēs jau esam paradīzē, mums tikai tas jāsaskata.

Vienmēr ir piesaistījis neparastais. Vienmēr paticis to iemūžināt.
jzfoto.lv

jzfoto.jpg

Ja tevi interesē jaunākās fotogalerijas, tad ir iespēja abonēt RSS.

11 Responses

 1. onkulis baigi cenšās visu kaut kādos rāmjos salikt – raksta baigās atskaites par to kā mājaslapu apmeklējis, skrīnšotus liek, linkus pilnu pa*..

  pietiek taču ar vienu linku un vienu teikumu “Iesaku apmeklēt “.

  The art of link dumping is intrical to Black Hat Search Engine Optimization.

 2. Papuass: footeris būs arī nākotnē, tikai jāizdomā, kā to uztaisīt vienlaikus pamanāmu un netraucējošu. Tagad, kad eksistē nekur.lv, manuprāt ir svarīgi, lai raksts ir pamanāms un atšķirīgs no pārējā teksta blāķa. Kaut kādā veidā, tas RSS ir jāpielāgo. Neapgalvoju, ka esmu atradis labāko veidu.

  waldis: kādu labu brīdi mēģināju saprast, ko tu vēlies pateikt. Tu gribi teikt, lai es ielieku 1 saiti un pasaku, ka tā ir laba? Nedomāju, ka tas būtu labākais veids. Manuprāt, ka pietiek jau ar tādiem, kas “iemet vienu linku,” lai citiem būtu “interesantāk.”

 3. tas ko es mēģinu pateikt: lai veidotos kaut kāds value chain, katram jādod savs ieguldījums. lapā x ir kontents, tu iedod linku, apmeklētājs tiek uz lapu x. viss. bet tas, ko tu pašlaik dari, ir sniedz savu viedokli par kontentu lapā x, pārkopē daļēji kontentu un galu galā dod linku.
  manuprāt, viedoklis kā tāds nevienu neinteresē (ja vien tas nav kaut kas ļoti spilgts un asprātīgs), jo klausīties viedokļus ir apmērām tas pats, kas lasīt visus delfu komentārus. tāpēc pietiek, ja iedod linku un pasaki – “skatieties, tur ir baigi labi” (ko tu faktiski pašreiz arī dari, bet negribi atzīt).

 4. waldis:

  “viedoklis kā tāds nevienu neinteresē”
  1. kāpēc tu lasi šo lapu? ja viedoklis kā tāds nevienu neinteresē
  2. kāpēc tu komentē? ja viedoklis kā tāds nevienu neinteresē

  daram tā: es palieku pie savas taisnības, tu pie savas.

 5. es jau neko, bet, manupraat, waldis brauc auzaas.. es kaadu konkreetu blogu lasu taapec, ka man interesee gan konkreetaa cilveeka viedoklis un skatiijums par lietaam, faktiem, gan arii kauch tie pashi interesantie linki. bet varu teikt, sausi linki, bez nekaadiem paskaidrojumiem, bez nekaa mani vnk neieintereseetu.

 6. Nu nez. Visu laiku domāju, ka easyget.lv labākais fotogrāfs ir Plūme. Tad jau izrādās nekā. Tīri subjektīvi man šajā fotoblogā jau pēc pirmās galerijas apskatīšanas ir palicies ļoti garlaicīgi.

 7. Atceros, kad vēl ar Juri mācījos vienā klasē, izstrādājot Zinātniski pētniecisko darbu vidusskolas kursa ietvaros, viņš prezentēja projektu par radio vadāmiem modeļiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *