Miks Latvis

Search

grind away – foto blogs

Fotoblogi arī Latvijā vairs nav retums.

Taču grind away ir interesants ar to, ka fotogrāfiju autors ir freelance web developeris Maxim Shadursky Lomography Society International vēstnieks pārstāvis Latvijā.

Jūs taču sapratāt par ko ir runa? Par Lomogrāfiju.

Tātad katru dienu pa vienai jaukai, košai, krāsainai, pārdrošai, radošai un miglainai fotogrāfijai.

Jaunākās bildes var saņemt arī ar RSS.

grind-away.jpg

11 Responses

 1. Iesaku izlasīt vārdnīcā kas ir vēstnieks. Nav labi lietot terminus vietā, kur tie neiederas. Skan jau labi, bet ir alternatīvas, piemēram, ziņotājs, informātors, pārstāvis utt. Un to es neadresēju Onkulim, bet tam pašsludinātajam vēstniekam…

 2. LatFoto, Lomo-vestnieka status, parādies 1995 gada, un būtu dīvaini tagad lietot citu terminu, tikai tāpēc, ka kāds cits, nepieradošs cilvēks runa citādi. Tas ir tā pats, ka rakstīt anotāciju par kādu kustību un lietot citus terminus tikai tāpēc, ka pēc tava(LatFoto) subjektīva viedokļa viņi skan labāk.

 3. Iesaku izlasīt kaut vai šo:
  http://en.wikipedia.org/wiki/Lomography
  Un ja ir tizli iztulkots šis:
  http://www.lomography.com/contact/index_embassies.php
  kā vēstniecības un nevis kā pārstāvniecības, vēl piedēvējot sev vēstnieka titulu, tad par to ir pat zilonim jāpasmejas. Starp citu tur Latvija nemaz nav minēta, tādēļ vēl jo vairāk uzskatu par pašsludinātu vēstnieku te dažu labu, kas uztaisījis kārtējo lomogrāfijas mājas lapu …
  P.S. Paldies Onkulim par korekciju.

 4. Vēlreiz iesaku beigt piesit.
  Mums ir autorizētas tiesības izmantot lomography Baltijas valstis, piereģistrēt lomography.lv domēnu un izveidot Baltijas valstu lomography savienību. Ja, Latvija nav minēta, tikai dēļ tāpēc ka no mūsu puses, vajadzētu uzrakstīt un atgādināt austriešiem atjaunot sarakstu.
  P.S. Ja gribat, varat piebraukt pie mums biroja(Araišu 32, Rīga) , un apskatīt kontraktus.
  P.P.S. A un galvenais, tāda gadījuma ja mēs esam kartēji pašsludinatai, no kurienes tad mēs dabūjat visu fototehniku kāda mums ir internet-veikala?

 5. Nē, nu viss ir tikai apsveicami, ja tā ir lomography savienība un viss aktīvi darbojas utt. Es tikai par vēstnieku runāju, jo tas parasti ir cilvēks, kas uzturās citā valstī un pārstāv savas valsts intereses, viņš ir oficiāli iecelts utt.

 6. Rod:
  nosaukumus jau var izdomāt kādus katrs vēlas. Katru vadītāju jau tāpēc nesauks par prezidentu un katru pārstāvi par vēstnieku. Mēģināšu noskaidrot to vēstnieku būšanu plašāk, taču domāju, ka šeit nav jēgas īpaši turpināt diskusiju. Galu galā kāda starpība?

 7. Es brīnos. Katrai organizācijai ir savi principi pēc kādiem notiek statusa piesavināšanā. Dažiem ir cilvēkiem kompānijas valdība ir prezidenta status, taču tas nenozīme ka šo cilvēku izvēlējās saeima vai tauta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *