Pats esmu spēlējis galda spēli “Katanas ieceļotāji” jau kopš tā laika, kad tas trakums Latvijā tikai sākās. Tāpēc es piekritu izpalīdzēt un padot tālāk ziņu par šīs spēles turnīru.

Katanas turnīrs

Tātad visiem, kas vēlas piedalīties turnīrā, labi atpūsties un saņemt noderīgas balvas ir jādodas uz www.sautejums.lv/katana un jāreģistrējas.

Pasākums notiks:

24. maijā, no 10:00 līdz 18:00, Baldones kultūras namā, Rīgas raj. Baldone, Iecavas iela 4.

Tālāk seko oficiālā informācija:

Turnīrs notiks tikai „Katanas ieceļotāju” pamat-spēlē un tajā var piedalīties spēlētāji vecumā no 10-99 gadiem.

Piesakies jau tagad, jo dalībnieku skaits ir ierobežots. Spēlēt varēs tikai pirmie 100 pieteikumus atsūtījušie.

Dalības maksa 2 Ls. Labākie spēlētāji saņems balvas. Balvās dāvanu kartes no prāta spēļu veikala „Ludo”.

„Katanas ieceļotāji” ir galda spēle visai ģimenei ar visiem galda spēles labumiem – metamajiem kauliņiem, koka figūriņām, spēļu kārtīm un spēles karti. Šī ir jauna tipa galda spēle, kas nav līdzīga ne „Monopolam”, ne „Cirkam” vai „Riču-Raču”. Šeit veiksmīgi ir sapludināta stratēģija un veiksme, un tieši tāpēc pie spēles galda, uz kura klāta „Katanas ieceļotāju” spēle, omulīgi var sasēsties gan jauni, gan veci spēlētāji.

Spēli ir izdomājis vācietis Klauss Toibers 1995. gadā, un tā jau ir ieguvusi popularitāti visā pasaulē; tieši tāpēc notiek arī čempionāti – gan pasaules, gan valstu robežās. Starp citu, latvietis Artis Buka pagājušajā gadā ieguva Pasaules čempiona titulu!

Pasākumu atbalsta Prataspeles.lv, veikals „Ludo”, Coca Cola, Ādažu čipsi un radio NABA.