Gribēju vasarai iepirkt oriģinālus t-kreklus. Devos uz threadless.com un atradu no visa milzīgā piedāvājuma 4 kreklus, kuri likās ļoti forši. Kopējā summa man sanāca 22 Ls. Laba cena it sevišķi ja zināms, ka ir ļoti maza iespējamība satikt kādu nēsātāju ar līdzīgu kreklu.

Sarakstā pie valstīm uz kurām kreklus piegādās diemžēl nebija Latvijas – bija visas kaimiņvalstis, bet tieši Latvija ne. Aizsūtīju vēstuli, lai noskaidrotu, vai tiešām nav iespējams saņemt kreklus.

Atbilde:

Sorry, we do not ship to Latvia. We used to, but ran into too many issues with fraud and missing orders. We removed it from our list of countries we ship to.

Un tagad man rodas jautājums. Vai tiešām latvieši nodarbojas ar krāpniecību, vai drīzāk pazudušie sūtījumi ir Latvijas pasta vaina? Vai ir liela jēga krāpties un stāstīt, ka sūtījums nav saņemts un prasīt, lai sūta atkal?

Cik man zināms nereti notiek tā, ka pazūd sūtījumi no Amazon un citiem nopietniem veikaliem. (atkrīt iespēja, ka vaina ir sūtītājā) Ņemot vērā mūsu sūdīgo pasta sistēmu vai nav tā, ka atkal kāds pastnieks no paciņām sper ārzemju labumus?

Tas ir iespējams zinot, kāda ir, piemēram, Amazon prakse – ja pircējs saka, ka kaut ko nav saņēmis, tad sūta paciņu atkārtoti, bez maksas. Otrajā reizē paciņu vairs nečiepj, lai nerastos liekas problēmas. Tādā veidā, pie jauna krekla tiek gan pircējs, gan pastnieks.

Varbūt jums ir kāds labāks minējums?