Miks Latvis

Apple iPod In-Ear austiņas

Vakar iegādājos un esmu ļoti priecīgs par savu jaunāko austiņu pirkumu – “Apple iPod In-Ear headphones”. Līdz šim nekad nebiju īpaši lietojis šāda veida (In-Ear) austiņas, kuras sanāk ne tikai vienkārši ielikt ausī, bet pat iestumt nedaudz tajās iekšā.

Laikam jau kāds būs pamanījis arī to, ka man patīk iepirkt austiņas visiem dzīves gadījumiem.

Man jau ir skriešanas ausis, lielās mājās sēdēšanas ausis un tagad ir lieliskas ausis ikdienai.

Pelēkā, ausī liekamā, daļa ir no gumijas, un komplektā ir trīs dažādu izmēru gumijas, lai derētu katrai ausij. Tiklīdz kā uzliku austiņas pamanīju, ka iestājas patīkams klusums. Arī sēžot tramvajā apkārt ir miers un bērziņš. Un, kad ieslēdzas mūzika, tad bauda ir pilnīga. Aizveram acis un skaļais tramvajs ir nojaušams tikai no krēsla vibrācijas.

Pašas austiņas ir gan mazākas, gan vieglākas par standarta iPod austiņām. Tās labi turas ausīs un ir gandrīz nemanāmas.

Iepakojums kā vienmēr ir līmenī :)

Secinājumi

Iesakāms pirkums. Par šādu vidēji augstu cenu tiek laba skaņas kvalitāte (labāka kā klasiskajām iPod austiņām) un neticams trokšņu izolēšanas līmenis. Noteikti esmu apmierināts ar pirkumu.

Cena Capital veikalā – 29 Ls

33 Responses

 1. Vakar tieši domāju par austiņu iegādi savam iPodam. Kā redzu atsauksmes labas, tad varbūt iPod In-Ear headphones būs arī manā īpašumā

 2. Forši, tad saprotu tevi. Es savulaik biju līdzīgās domās, taču iepirku in-ear austiņas un pagaidām esmu dikti apmierināts. Laba skaņa, kad pārvietojies pa trokšņaino Rīgu. Neesmu no tiem cilvēkiem, kas ārpus mājas uz galvas var vilkt lielās ausis.. :) I am not cheburashka! :)

 3. Man laikam ir kaut kādas nestandarta ausis, un šīs austiņas nekādi negribēja normāli turēties iekšā (it sevišķi kustoties, staigājot). Skaņa (it īpaši zemās frekvences) šīm austiņam man patika. Beigu beigās pārgāju atpakaļ uz austiņām, kas nāca līdzi trešās paaudzes iPod Nano.

 4. Tad, kad šādas ausis būs arī iPhonam (ar mikrofonu), tad domājams tādas iegādāšos, jo ar slāpētiem apkārtējiem trokšņiem nav jāgriež tik liels austiņu skaļums kā ar parastajām, lai mūzika nepazūd trolejbusa reduktora dūkoņā…

 5. “man nav tik traki, klausos tikai, kad esmu ceļā un tad arī ne vienmēr”

  …teica trīs austiņu komplektu īpašnieks.
  Iegādā sev vēl arī uz poda sēžamās ausis.

 6. lapsa:
  pieķēri :) katram ir savas lietas, kas sagādā prieku.

  Mani priecē, ka varu izbaudīt mūziku ar pielāgotām austiņām 3 savos dzīves stāvokļos: ceļā uz darbu, skrienot un sēžot dīvānā.

 7. Jā, kā jau te izskan – šis austiņu komplekts no taviem trim, cik esmu dzirdējis, ir vis-dzirdi-čakarējošākais. Cik patiesi tas viss ir nezinu, bet pats katrā ziņā nepārbaudīšu.

  Patīkamu klausīšanos! Vien tiešām neieteiktu to pārāk bieži darīt – kas par daudz, tas par skādi :)

 8. Forshas austinas, tacu padargas ka jau visa Apple produkcija. Es sev nopirku Motorola S9 Bluetooth austinas prieksh skriesanas, un ikdienai in-ear stila melnas Sony austinas no eBay par Ls6 (nevis Ls29). Kvalitate nav cietusi :)

 9. Fuzzy, vikipēdija saka:
  “Canalphones are generally believed to be safer than open-air headphones for use in noisy environments. The reason for this is that much of the external noise which is usually heard while using earphones or headphones is blocked out by canalphones, therefore allowing the user to listen at lower volume levels without having to turn up the listening device to compete with background noise. Canalphones are a passive counterpart to active noise canceling headphones, which use circuitry and destructive wave interference to attenuate sound. Manufacturers of canalphones quote that their products reach isolation levels of -30dB to -40dB, while noise cancellers isolate by a degree of -15dB to -20dB. Closed and noise-cancelling headphones can have a similar effect, although sound attenuation of the latter is usually limited in frequency range and amplitude: closed headphones do not isolate low frequency sounds very well, and noise cancellers do not attempt to attenuate high frequency sounds.”

 10. Šādām austiņām ir mīnusi. Pirmkārt jau no visām autiņam šie varianti ir viskaitīgākie jūsu ausīm, jo skaņas avots ir ļoti tuvu bungādiņai. Otrkārt tas klusums, var būt bīstams, domāju nav jāpaskaidro kāpēc, un treškārt viņas var nosmērēties un kad tu kādai meitenei gribēsi palielīties austiņas var būt ar aus sēru vai ko tamlīdzīgu :) Pats lielākais no mīnusies jau laikam ir ietekme uz jūsu aus bungādiņām. Zinu ka es ar savām parastajām austiņām jau esmu sabojājis dzirdi un kad biju uz pārbaudēm, dažus pīkstienus es jau nedzirdēju un ārsts man uzreiz pateica no kā tas ir. So..

 11. The Lee:
  tas dārgums jau rodas pie mums, ārējās zemēs cena nav tik liela. Pats visu laiku meklēju foršas zilo zobu ausis, bet vēl neko neesmu labu atradis. Tāpēc domāju, ka tuvākā pusgada vai gada laikā man būs vēl viens austiņu pirkums, lai kolekcija būtu pavisam pilnīga :)

 12. dzirde darbojas uz bungādiņas kustināšanas principa. nav svarīgi cik tuvu ir avots, drīzāk svarīga ir intensitāte. ja ievietojot austiņu ausī tu neliksi vājprātīgi skaļi mūziku – tu nebūsi vairāk apdraudēts kā klausoties to pašu troksni citā veidā (es neesmu dakteris, tas viss IMHO).

  OTRKĀRT onkuli – kā tu spēj pateikt ka orģinālās austiņas ir labas??? viņas ir better than average labākajā gadījumā. nu salīdzinoši ar 1.99Ls aiwa ausīm protams ka labas, bet ne jau absolūti skatoties.

 13. N.R.:
  galīgi mazās ausis man ir sveša pasaule, varbūt biju pieradis pie domas, ka mazas ausis=crappy skaņa. Jo salīdzinot ar lielajām skaņu nevar salīdzināt, bet mazās ausis man visas aptuveni no vienas un tās pašas klases.

  Varbūt būtu jānotestē ausis ar to jocīgo softu, kas internetā klīda, jo man ir spēcīgas aizdomas, ka mani auši nemaz nespēj izšķirt visas tās nianses par kurām stāsta gudrie audiofīļu raksti.

 14. es apple majaslapas komentaros lasiju ka shis (apple) in-ear austinas esot sliktakas (abos aspektos – skana, ergonomika) neka citu razotaju. konkreti bija mineti sony, philips.
  pats ari esmu lietojis in-ear sony, philips & teiksu ka ir loti laba kvalitate.
  Un protams ir letakas neka apple. Pedejas (philips) Londona pirku par 18GBP.

 15. Savādi gan! Iegādājos šīs ausis mēnesi atpakaļ, novalkāju trīs nedēļas un viena aus burtiski izjuka. Mani skaņa galīgi neapmierināja, itpīpaši basi, kas vispār nekam neder. Neviens mans draugs un paziņa, kam esmu devis klausīties, nav devis īpaši labas atsauksmes, jo piemēram braucot ar riteni, vai skrienot, šīs ausis mēdz līst arā no “aliņas”. Visā kopumā gribētu teikt, ka vecās ausis tomēr bija jēdzīgākas, pat tā skaņas kvalitāte bija nedaudz labāka, un tām pastāvēja arī sakarīgi basi. Šīm ausīm vienīgais, kas reali ieper, ir to dizains! Diezains ieper gan, bļ.

  Pašlaik esmu iegādājies Sony MDR-V150, kuras ir nedaudz lielākas, bet vismaz šīm ausīm pastāv basi, kas manuprāt ir svarīgākais! Ayt.

 16. Piens: cik cilvēku tik viedokļu. ceru, ka manas ausis neizjuks. ar basiem viss ir ok. man nav bijusi vēlme saplēst ausis, un basu trūkumu pagaidām neesmu izjutis. Šīs ausis nav domātas skriešanai un riteņbraukšanai, tāpēc ārā krišana arī nav problēma šajā gadījumā. laikam vienīgais, kas mani pašlaik satrauc ir pašu austiņu izturīgums.

 17. Vēl jau ir tāda lieta kā auss elpošana. tīri berze ko rada tā ievietota ausī. večiem vispār sūdīgi, jo lielākoties tāpat normāli sērs daļai viss neizvadās matiņu dēļ. ar ausīm čakarējās daudzi. jaunie daudzi, rindas vien pie ārsta (personīgs novērojums). austiņas, skaļais muzārs, regulāra duša ausī, pārmērīgs vējš un vola viss tevi tuvina strauji sliktai dzirdei. Pluss vēl ja tu atraujies kādu iekaisumu praktiski tas nozīmē, ka regulāri tu mocīsies.

 18. Baigais prieks, ka cilvēki tagad par šādām ausīm baigi fano, bet es tādas lietoju jau gandrīz divus gadus, jo nāk līdzi SE Walkman tālrunim defaultā. Tiešām – skaņa laba, var klausīties klusāk, jo ir teicama trokšņu izolācija. Izmantoju arī skrienot, tām ir tendence ik pa 200m krist ārā. Bet dusk izteicieni par vēju un iekaisumiem ir vietā – esmu diezgan bieži ar sāpošu ausi staigājis pēc skrējieniem lielākā vējā.. nez, vai austiņu dēļ, bet zinu, ka agrāk tā nebija.

  1. Tu būtu vecis ja daudz nedirstu. :)

   bet es tādas lietoju jau gandrīz divus gadus, jo nāk līdzi SE Walkman tālrunim defaultā.

   pohodu cē`eseri paskaties pa defu kad viņas tik laistas pārdošanā.

 19. Esmu apmierināts ar in-ear austiņām, pirms tam izmantoju thomson in-ear coby arī ar šim biju apmierināts.
  btw, palasot google apple in-ear austiņas nečakarē dzirdi un etc, kā arī DIEZVAI viņas būtu pardošanā dēļ veselības čakarēšanas. :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *