Miks Latvis

podkāsts pārvācas uz – www.podraide.lv

Mūsu (Artūra Medņa un manis) kopīgi veidotais podkāsts “Podkāsts” beidzot ir ticis pie savas/atsevišķas lapas – podraide.lv. Tajā jau var atrast jaunāko – vienpadsmito podkāstu (mp3).

Podkāsts

Arī turpmāk tieši tur būs iespējams klausīties mūsu kopīgi veidoto podkāstu. Savukārt šeit nākotnē (iespējams) tiks turpināts, mans personīgais podkāsts.

8 Responses

 1. Interesanti ,ka diskusijā kā ”pod” atšifrējums tiek uzskatīts ”Galu galā angliski “pod” arī ir pāksts, kūniņa, respektīvi, kaut kas, kas glabā ko citu, vērtīgu.” nevis kā abrevertūra no portable online device kā līdz šim domāju!
  p.s. arī pordraide arī pirmā uzmetienaa arī uzzausa kā kkas ar praidu :D
  p.s.s nomainiet to pekles melno ādiņu par tumšu ;/

 2. Gummo:
  tā kā lapā ir maz tekstu, tad melnai krāsai īsti nevajadzētu būt traucējošajai, galu galā šajā lapā tikai tiek atvērts mūzikas atskaņotājs un vairāk nekas.

  “pod” atšifrējumi ir vairāki, un es neņemos spriest kurš tad īsti ir tas pats pirmais un precīzākais. “portable online device” ir visderīgākais, jo normāli paskaidro pasākuma būtību.

 3. beidzot noklausījos kādu no jūsu podkāstiem (11to), fonā bija okei. jo parasti nespēju klausīties, tas man prasa pilnībā pievērsties tam ko dzirdu, nevaru paralēli vēl strādāt. kad nopirkšu kādu sīku mp3 pleijerīti,tad varēs vairāk paklausīties.

  nosaukumam būtībā nav ne vainas, normāls atrisinājums problēmai kad domēns jau aizņemts. un varu derēt, ka tas, kurš nopircis podcasts.lv un podcast.lv neko tur neuzliks, reāls domēnu parkings.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *