Miks Latvis

lejupielādējiet Mofo jaunāko albumu “Raķete”

Mofo neapzināti iet progresīvu ceļu, līdzīgi kā Radiohead viņi piedāvā bezmaksas lejupielādāt visas sava albuma dziesmas.

Dziesmas izliktas, lai klausītos un nav paredzētas, lai lejupielādētu (bet tas tik un tā ir iespējams).

Mofo Raķete

Lai tiktu pie albuma jādodas uz www.mofomusic.lv un uz katras dziesmas jānospiež labais peles taustiņš. Tad tikai Save as… un dziesma ir rokā.

Pašlaik varu tikai klausīties, baudīt un priecāties, ka vietējie mūziķi var būt tādā pašā un augstākā līmenī, kā ārzemnieku blices.

Augstas kvalitātes albuma recenziju jūs drīzumā atradīsiet pie Andreja Veitnera. Kamēr nav jaunā recenzija, varat palasīt debijas albuma recenziju – Mofo “Mofo”

Uzzināju no mikausis.mix.lv

11 Responses

  1. nebūtu redzējis. paldies par linku. Mīnu lauks jau sen ir mana telefona melodija no laikiem, kad platformacd piedāvāja lejupielādēt mūziku par brīvu :)

  2. Jā, Mofo ir lieliski. Viens no tiem albumiem, kuru tiešām gaidīju. Ceru, ka Positivus AB būs lielisks koncerts :) un kā nekā tur vēl būs lieliska iespēja paklausīties Satellites LV :) Divas pēdējā laika manas latviešu favorītgrupas.

  3. Ģirts:
    Esmu dzirdējis ka MOFO diska kvalitāte arī nav tā labākā.
    Satellites LV – jā, lieliski. Bet arī viņiem, kā MOFO, ir lieliski koncerti un iesaku visiem aiziet uz kādu no viņu uzstāšanos. :)

  4. onkuli, iespējams. man visi no viņu lapas kačātie ir 160 kbps :)

    Skujiņa blogs – aha. Ceru lielisko uzstāšanos izbaudīt Salacgrīvā Positivus festā :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *