Miks Latvis

fotoiespaidi: Kandava

Atvaļinājuma laikā pabiju Kandavā. Nedaudz izdevās paklaiņot pa pilsētiņas ielām. Kandava man vienmēr ir patikusi. Man patiesībā patīk viss “tas gals:” Kandava, Sabile, Talsi, Kuldīga.

Kā jau parasti gribu padalīties ar dažiem kadriem no Kandavas. Atvainojos, par krāsām, man vienkārši ir uznācis košo krāsu periods, to pamanīju, kad apskatījos visas viņas kopumā. Atsevišķi skatoties nav nemaz tik traki.

Kandava

Kinoteātris SENLEJA

Kandava

Esmu mazliet pārsteigts par graffiti, bet tas šeit stāv jau veselu gadu.

Kandava

Vienkārši skaista dzīvojamā māja

Kandava

Kandavas Mākslas skolas noformēts logs

Kandava

Sāka līt lietus un mazās meitenes pārstāja lēkt ūdenī no šī monstra. Žēl, iespējams būtu bijuši iespaidīgi kadri. (Lai arī viņas arī sākumā nemaz nekāpa uz augšējiem “plauktiem”)

15 Responses

  1. Grafitti iespaidīgs patiesi. Arī reģistrēts tavā aparātā ļoti patīkami – iekļaujot vidi ar visu riteņotāju.

    Brīnums, ka vietējie siensmēri nav aizķēpājuši ciet to ar daudz mazvērtīgākiem “darbiem”.

  2. Hm, par graffiti gan tev varētu nepiekrist – Rīgā, pašā centrā atrodas graffiti uz sienas, kas tur jau apmēram divus gadus stāv ;) Bet jā – visumā Kuldīga ir smuka pilsēta, bet diemžēl nav tur reāli būts. Tā, ka kādu dienu laikam derētu uz turieni aizdoties ;)

  3. Šī vieta ir unikāla ja tu tur dzīvo kādu laiku, piemēram nedēļu. Daba ir skaista, var makšķerēt, peldēties, laivot un citādi atpūsties. Es atceros ka tur biju ar draugiem pirms gadiem 8. Kopā devāmies nakts pārgājienā uz velna alu apmēram 10 turp un 10 atpakaļ. Piedzīvojumu garšā un klusās darbas baudījums bija neaprakstāms un iespaidu pilns. Viss drīzāk ar ko tu kopā dodies ceļojumā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *