Miks Latvis

Video: Dienvidu tilta jaunā vizualizācija

Pirms kāda laika Dienvitu tiltam jau bija viena video vizualizācija, bet, cik es atceros, tā nebija īpaši jēdzīga. Jaunā arī nav perfekta, taču jau daudz labāk parāda tos apjomus, kādos jāveic ceļu sakārtošanas darbus.

Acīgākie pamanīs, ka vizualizācijas veidošanai ir izmantoti satelītu foto uzņēmumi no google kartes (varbūt kļūdos ?). Ideja nav slikta taču detalizācijas līmenis diemžēl ir pārāk zems. Cik zinu šis rajons tika kārtīgi sabildēts no lidmašīnas. Vai tad nevarēja izmantot pašmāju fotomateriālus? Vai sastiķēt bildes bija par sarežģītu? Nu nekas.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pJiZH1wM_dI[/youtube]

Ja video nedarbojas, lietojiet ierasto saiti.

Audio vietā izmantoju youtube piedāvāto mūziku, izrādās Nine Inch Nails ļauj savu albumu Ghosts izmantot pilnīgi bez maksas.

Saistītais mix.lv ieraksts:

11 Responses

  1. neredzu jēgu tam sarežģītajam tīklam :) Rīga nav un nekad nebūs tik liela iedzīvotāju skaita ziņā lai šitādas perversijas būvētu :D

    Labāk lai cilvēki turpina izretoties un dzīvot ārpus Rīgas, Rīgas rajonā, citās pilsētās u.t.t. :)

  2. Kaspar – tieši tāpēc, ka cilvēki dzīvo ārpus Rīgas, ir vajadzīgas tādas perversijas. Jo kaut kā taču visām tām masām, kas sabliezušas mājas tuvējā Pierīgā, ir jātiek pilsētā, + vēl caurbraucošais transports.

  3. Interesants ir fakts ka Dienvidu tilts ir taču būvēts kā 3 joslas uz vienu un arī 3 joslas uz otro pusi! Nez kāpēc glaunās vizualizacijas meistari ir parādijuši tik pa 2 joslām katrā virzienā. Nekas svarīgs bet tomēr.

  4. Nu tas sabildētais un rigisā.lv apskatāmais materiāls ir bildēts no augšās, kamēr googlē nedaudz no sāniem. Tas rada 3D iespaidu, savukārt ar mūsējām bildēm būtu “plakans” attēls.

  5. nereālā ātrumā brauca pa apli tās mazās mašīnas, dzīvē tā neviens nespēs izgriezt un būs tur sastrēgumi, nebrauks arī 2 mašīnas aplī…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *