Šodien pētot jauko un noderīgo rīku addictomatic.com atklāju, cik ērti var noskaidrot informāciju par dažādiem tematiem. Izvēlējos paraudzīties uz Latviju no malas un ievadīju meklētājā vārdu “Latvia”.

Pēc tam tiek ģenerēta jauna lapa, kurā ir populārākie ziņu un blogu raksti, fotogrāfijas un video par Latviju. Pati jaunākā ziņa, protams, ir par mūsu BMX braucēja Māra Štromberga zelta medaļu Olimpiskajās spēlēs.

Es tiešām ceru, ka mūsu valdība beidzot pievērsīsies un atbalstīs šo un citus mazāk tradicionālus sporta veidus, jo kā jau parasti atbalsts no valdības nāk tikai pēc sasniegumiem nevis pirms, kā tam būtu jānotiek normālā attīstītā valstī.

Bet pievēršoties virsraksta tēmai… Mums, džekiem no Latvijas, tiešām ir paveicies, jo jau atkal atradu kārtējo apstiprinājumu tam, ka šeit dzīvo skaistākās meitenes pasaulē.

Uzdūros blogam unfilteredminds.wordpress.com. Tajā bija raksts – The Astonishingly Beautiful Women of Latvia, Lithuania, and Estonia:

A friend of mine grew up in Lithuania, one of the three republics on the coast of the Baltic Sea (the others are Latvia and Estonia).  He came here with his family when he was a child.  He still has a great many relatives in Lithuania.

One of his cousins came to the US for a month-long vacation, visiting New York City, Chicago, Disney World, and several other places in the US.  After his return to Lithuania he was walking down the street with a friend.  After awhile the friend remarked, “You’re acting like you’ve never seen a woman before.”  He replied, “You don’t understand.  I’ve been in the United States for the last month and I didn’t see nearly as many beautiful women as I do on the streets here.”

Raksts protams turpinās ar to, ko mums vismazāk vajadzētu – kārtējie aicinājumi, braukt uz Latviju, lai iepazītos ar latvietēm.

Pie raksta ir arī neslikts komentārs:

As your friend that visited Riga, let me just say: there is no way to over-emphasize how many stunning women there are in Latvia. It is a night-and-day difference from the US.

No wonder the rest of the world thinks we’re lazy fat pigs. Half of our women ARE.
Mr. Practical