The Onion lielai daļai interneta lietotāju jau ir pazīstami. Viņi veido ziņas, kas ir šķietami īstas, taču patiesībā ir pilnībā safabricētas. Pēdējā laikā no viņu puses nākuši vairāki, manuprāt, izcili darbi, kas saistīti ar ASV vēlēšanu procesu, man tuvākais ir šis: Obama Win Causes Obsessive Supporters To Realize How Empty Their Lives Are

Ja cilvēks ir apveltīts ar kripatiņu humora izjūtas, tad pēc iesoļošanas Onion video sadaļā (theonion.com/content/video) būs pagrūti tikt ārā.

Šoreiz Onion sagatavojuši video ziņu par to, ka YouTube grasoties samaksāt 100 000 ASV dolārus par laba video pievienošanu portālā. Labs tiek definēts, kā video, kuru vispār ir vērts skatīties, un kas nav filmēts reibumā.

Mēs zinām, ka YouTube ir portāls, kur satiekas visu veidu video, no pilnīgi bezgaumīgiem pirdienjokiem, līdz politisko debašu ierakstiem. Tāpēc šajā gadījumā YouTube joko pretī ar jaunas sadaļas pievienošanu. Jaunā sadaļa “Actually Good” ir redzama tikai tad, kad ir atvērts konkrētais Onion video ( YouTube Contest Challenges Users To Make A ‘Good’ Video).

Sadaļas saturs gan ir gana neoriģināls – tur ir dienas labākie video klipi.

Nezinātājiem gribēju vēl piebilst, ka vietējais līdzinieks Patiesi.lv darbojas pēc tāda paša principa. Ar jokiem un vārdu spēlēm Patiesi.lv noteikti spēj pateikt daudz vairāk kā jebkurš cits “nopietna” satura portāls. Noteikti iesaku pievienot patiesi.lv pie grāmatzīmēm, ja vien tas jau nebija izdarīts.

Par YouTube humora izjūtu uzzināju no blogoscoped.com