Miks Latvis

Search

pie Lauču dižakmens

Vienā jaukā nedēļas nogalē izlēmām, aizbraukt palūkoties uz Vidzemes jūrmalu. Kaut kur biju izlasījis, ka ir vērts apskatīt Lauču dižakmeni.

Katrā ziņā tas akmens noteikti nav ne tuvu lielākais, kādu esmu redzējis ceļojot pa Latvijas ārēm. Pastaiga tomēr bija izdevusies un brīvo dienu pavadījām tiešām labi.

Lauču pludmale

Diemžēl akmens bildes manos publiskajos foto krājumos nav. Bet to var aplūkot te – Lauču Lielais akmens Vidzemes jūrmalā.

Lauču pludmale

P.S.

Bilžu toņi ir “nedaudz” cietuši, jo es spītīgi centos gaišumu grozīt sēžot pie LCD monitora, kas pēc video draiveru pārlikšanas nebija pienācīgi kalibrēts :(

3 Responses

  1. Šis ir vienīgais dižakmens, uz kuru esmu gājis katru vasaru. No Skultes līdz akmenim. Un tur blakus taču ir vēl lielais, paralēlskaldņa akmens.

  2. Atminos, ka reiz aizrādiji man par pēcapstrādi. Šoreiz varu tev teikt to pašu, lūkojoties uz to mežmalu vs. debesis pirmajā attēlā. Bet ja neskaita to – patīkami nostrādāts dabas foto. Bet kā jau nereti gadās – lielisks izpildījums, bet tomēr tas nenozīmē, ka atmiņā paliekošs.

    Bet darba kvalitāte jūtama, jā.

  3. Fuzzy:
    piekrītu, būs pie šīs vietas vēl mazliet jāpiestrādā, lai būtu dabiskāks efekts. Kopumā jāatzīst, ka šis tomēr bija tāds, “ieraudzīju noknipsēju, jo patika”, jo taisīts ar digitālo. No tā paša notikuma ir jābūt arī filmiņas bildēm, kuras parasti “nāk” pēc 5 minūšu bakstīšanās un štukošanas, bet tās vēl nav redzējušas dienas gaismu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *