livedvd linux

Linux un spēles?

Neticīgajiem paskaidrošu ar Linux tiešām var paspēlēt 3D spēles. To ir maz un tikai dažas vispār spēj pietuvoties nopietnām Windows vides spēlēm. Lai gan būsim reāli linux spēles patiesībā nevienā jomā nespēj tuvoties windows spēlēm.

Rodas jautājums, kāpēc vispār cilvēki, tērē laiku, lai darbotos un veidotu tādas spēles, kuras lietos maza cilvēku saujiņa. Nezinu. Laikam viņiem nav nekā labāka, ko iesākt. Lai kāda arī būtu atbilde, katram ir iespēja bez maksas lejupielādēt veselu DVD ar spēlēm (iespēja ir jau labu laiku, vienkārši šis ir tas brīdis, kad atlicināju laiku pabeigt šo ierakstu).

LiveDVD nozīmē, ka ir iespēja lejupielādēt (bezmaksas) DVD diska “attēlu,” kuru mēs ierakstām tukšā DVD matricā, iestumjam savā PC un restartējam datoru cerībā, ka tas startēsies no diska un varēsim pavadīt labu spēļu vakaru. Man sanāca paspēlēt, iespējamība, ka jums izdosies ir tieši 50%. Un otri 50% par to, ka neizdosies.

Ieskatam ekrānšāviņi no Linux gamers (live.linux-gamers.net) piedāvātajām spēlēm:

livedvd linux spēles

Ja kāds vēl ir pārliecināts, ka grib mēģināt, es ceļā nestāšos – kārie lejupielādētāji tiek sūtīti uz: http://live.linux-gamers.net/?s=download

Skatos, ka LV šī ziņa jau ir pavīdējusi: Jauna LiveDVD linuX-gamers versija ar labākajām 3D spēlēm Linux videi