Miks Latvis

Monty Python iemitinās YouTube

Montija Paitona youtube kanāls

Iespējams reizi dienā, YouTube parādās kāds jauns lietotājs/kanāls, kas pārstāv nevis kaimiņmājas Juri, bet gan kādu slavenību, mūziķi vai politiķi.

Savs kanāls ir gan Japānas premjerministram, gan Britu monarhijai, žurnālam Playboy un kam tik ne vēl. Bet viens no jaunākajiem kanāliem man ir īpaši pievilcīgs – Montija Paitona kanāls.

Kas ir Montija Paitona lidojošais cirks? Ja nezināt, tad man īsti nav vēlmes paskaidrot. Man vienkārši ir žēl, ka esat palaiduši garām daļu savas dzīves.

Pašlaik Montija Paitona cilvēki internetā ir salikuši labākos klipus, kādi jau bija pārstāvēti YouTube, tikai viņu rīcībā, protams, bija augstas kvalitātes video. Otra lieta, kas ir nodarīta – iepriekš ieliktie lietotāju video ir nomainīti ar kvalitatīvākām versijām un, ja pareizi saprotu, ir salikas saites un norādes uz oriģinālo YouTube kanālu.

Lūk, kas sakāms pašiem Montijiem:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OGqX-tkDXEk[/youtube]

Solis loģisks – ja nevar apturēt lietotāju ievietoto viedo klipu straumes, tad upes gultne jāpagriež sev izdevīgā virzienā. Atkārtošu oficiālo paziņojumu, kas trāpīgā un humōrīgā manierē pastāsta lietas būtību:

For 3 years you YouTubers have been ripping us off, taking tens of thousands of our videos and putting them on YouTube. Now the tables are turned. It’s time for us to take matters into our own hands.

We know who you are, we know where you live and we could come after you in ways too horrible to tell. But being the extraordinarily nice chaps we are, we’ve figured a better way to get our own back: We’ve launched our own Monty Python channel on YouTube.

No more of those crap quality videos you’ve been posting. We’re giving you the real thing – HQ videos delivered straight from our vault.

What’s more, we’re taking our most viewed clips and uploading brand new HQ versions. And what’s even more, we’re letting you see absolutely everything for free. So there!

But we want something in return.

None of your driveling, mindless comments. Instead, we want you to click on the links, buy our movies & TV shows and soften our pain and disgust at being ripped off all these years.
youtube.com/user/MontyPython

Es varu tikai pažēloties, ka tur ir atrodami vien 24 īsi video klipi. Gaidu un ceru, ka tur parādīsies arī pa kādai pilnai epizodei (lai gan šādus priekus, jau viņi nemaz nesolīja).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *