Miks Latvis

Google kontaktu un kalendāra sinhronizācija ar iPhone

sync-48x48

Pirms kāda laika Google stāstīja, par saviem plāniem katram telefonam sinhronizēt datus ar Googles piedāvātajiem servisiem. Es par šo lietiņu sapriecājos, bet izrādījās, ka iPhone atbalsts tika solīts tikai tālākā nākotnē.

Vakar Antibiotic noziņoja, ka sinhronizācijas pasākums tagad strādā arī ar iPhone.

Beidzot man ir iespēja kvalitatīvi un bez vadiem sasaistīt Googles kalendāri ar telefona kalendāri. Līdz šim bija daži risinājumi, kuri ik pa laikam atteicās strādāt, kā arī tiem nebija pašas Googles svētība.

Tagad ar telefonā iebūvēto Microsoft Exchange atbalsta softu iespējams bez nekādu pogu spaidīšanas panākt, ka telefona kalendārs pilnīgi vienmēr ir ar svaigākajiem Googles kalendāra datiem un otrādi.

Google pamācība, par to, kā uzstādīt sinhronizāciju ar iPhone vai iPod Touch. Soļi samērā vienkārši, domājams, katrs ar to tiks galā. Pirms sinhronizācijas bailīgākajiem ieteicams visus datus noglabāt pie iTunes, lai nekas nepazūd.

Vēl par šo jaunumu šodien priecājas arī spoks.

7 Responses

  1. Nja app store ir baigi laba lieta pat programas jaunas lai ieinstaletu tel tev neprasa ne vadus ne ko tik vien ka 10-20sekundes wi fi cona.. neesmulietojis google kalendaru bet varbut jasak.. is varetu but liels konkurents mobile me

  2. jaxter:
    Šajā gadījumā ir pat lielāks jaukums, nekas nav jāinstalē, ja ir jaunākā iPhone softa versija, tad tikai nepieciešams nokonfigurēt MS Exchange, kas jau slēpjas telefonā.

  3. Kā ir tad, ja ir vairāki kalendāri? Man bija vārdadienu kalendārs, dzimšanas dienu, rutīnu darbu kalendārs, lekciju un galvenais. Pēc nokonfigurēšanas tikai galveno uzrāda. Negribās vārdadienas kopā ar dzimšanasdienām visu vienā importēt iekšā. Ir kādam sanācis ar multiple calendars sync, ko esmu palaidis garām?

  4. Viss jau būtu smuki, bet LV tiem pamata LMT tarifiem nav neierobežots traffiks un par cik kalendārs un kontakti tiek sinhronizēti automātiski (manuālās opcijas nav) , tad pastāv variants, ka šitā snhronizācija noēdīs visu pieejamo (atlikušo) GPRS datu apjoma limitu un var iebraukt arī auzās..

  5. pbs:
    Hmm, būs jāpaseko līdzi datu apjomam, kas parādās telefona statistikā. Nez kāpēc man šķiet, ka gadījumos, kad nav ko īsti sinhronizēt, nekas daudz netiks noēsts no trafika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *