textads.lv

Vietējais teksta reklāmas tirgus ir mazliet sakustējies. Vispirms draugiem.lv nāk klajā ar neticami izdevīgu iekšējo teksta reklāmas sistēmu, bet tagad textads.lv sper atbildes solīti. Šodien saņēmu vēstuli no textads.lv:

Izvērtējot šī brīža situāciju, vēlamies padarīt reklamēšanos internetā vēl vieglāku. Tāpēc samazinām minimālo reklāmas budžetu no 100 Ls+PVN uz 20 Ls+PVN. Tas nozīmē, ka turpmāk reklāmas kampaņu Textads sistēmā varēsiet uzsākt iemaksājot tikai 20 Ls, pretī saņemot 400 unikālos apmeklētājus Jūsu mājas lapai par katru no tiem maksājot tikai 5 santīmus.

Ko mēs šeit redzam?

Pirmkārt, konkurence dara savu – textads.lv vēlas parādīt, ka viņu sistēmas izmaksas ir, ja ne zemākas, tad vismaz līdzvērtīgas ar draugiem.lv MiniAds piedāvātajām.

Otrkārt, textads.lv vēlas aktivizēt visus savus mazos (mikro) reklāmas devējus, kuri līdz šim nav bijuši pietiekami aktīvi, jo pastāvēja 100 Ls + PVN iemaksas ierobežojums, lai uzsāktu reklāmas kampaņu.

Līdz šim biju pārliecināts, ka textads.lv neļauj uzsākt kampaņu ar klikšķa maksu 5 santīmi, ja tā brīža vidējā tirgus cena ir lielāka. Izrādās, ka jau kādu laiku ir iespēja maksāt tieši 5 santīmus par klikšķi, neraugoties uz to ka vidējā tirgus cena tajā brīdī ir lielāka. Atvainojos, ja kādu maldināju.