Miks Latvis

virtuves galds

virtuves galds

Šādu kadru jau sen biju nosapņojis, šodien radās lieliska izdevība to noķert. Turklāt visas sastāvdaļas jau bija izkārtojušās pašas. Atlika tikai iekadrēt.

4 Responses

  1. Lieliska bilde, rada tādu mierīguma sajūtu.

   #1 Jā es to pašu esmu ievērojis staigājot pa citiem blogiem, lai vai cik, bet tomēr lielai daļai interesē fotografēšana un CG grafika.

 1. bush:
  Danke. Es gan vēl neesmu pārliecināts, ko nozīmē vārds “fotogrāfs,” bet šo tendenci, kad cilvēki masveidā knipsē visu pēc kārtas, skaidroju ar to vienkāršo faktu, ka pilnīgi visiem mūsdienās pa rokai ir fotoaparāts vai vismaz mobilais telefonofotoaparāts. Nu un tālāk katrs jau darās kā vēlas. Katram, tak gribas kādu atzinīgu vārdu un tāpēc šie savu hobiju neslēpj, bet liek bildes pa labi un pa kreisi. Neko sliktu šajā lietā nesaskatu. Turklāt LV blogos ir vismaz kādi 5-10 cilvēki, kas patiesi ir ļoti labi bilžu meistari un daži pat profesionāļi, kas mani kā skatītāju un informācijas ķērāju tikai priecē.

 2. Piedod MIk ka te bet nevareju tavu email atrast lapā:

  http://today.msnbc.msn.com/id/23960057/a nobalso par lv jo katru gadu vini (ar savu raidijumu) brauc uz vienu valsti.. lv bija vadiba visu laiku bet tagad jamaika ir padzinusi… Vismaz lv mazliet popularaka klutu ne tikai ar nasing spesalu..

  Varbut kautka varie pareklamet so pasakumu, jo Riga piemeram tagad ir MONOPOLA galda spele uz laukuma :)

  Paldies

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *