Miks Latvis

nemirst.lv un nāve internetā

nemirst

Jau labu laiku nemirst.lv īsti nedarbojas tā, kā tas bija līdz šim bijis ierasts. Pieņemu, ka nemirst.lv autora paziņu lokā esošie ir mazliet vairāk informēti par savādo lapas “pazušanu”, bet ņemot vērā, ka Beni nepazīstu, domāju, ka varu izklāstīt savu versiju par notiekošo.

Es pieņemu, ka Benis no nemirst.lv apzināti vai neapzināti interneta vidē veic savu kārtējo sociālo eksperimentu (atceramies penis.lv).

Jaunā eksperimentā tiek meklētas atbildes uz šādiem jautājumiem: Kas notiek pēc tam, kad no interneta skatuves pazūd tik svarīga interneta personība? Vai internets nesalūzīs? Vai Benim ir izredzes kļūt par tādu pašu tēlu, ka nemirstīgais 2PAC vai Elviss Preslijs?

Pašlaik vēl nav pagājis pietiekami ilgs laiks, lai varētu veikt secinājumus, bet pirmie soļi uz nemirstību jau ir manāmi:

 • fakta verifikācija
  īsi, satraukti epasti draugiem un paziņām, skype sarakstes, twiterojumi par notikušo, lai pārliecinātos, ka patiešām visi ir vienādā stāvokli, ka visi cieš, jo ir zaudējuši pieeju Latvijas humora centrālajai web lapai

 • skaidrojumi, versijas, baumas
  kad fakts ir konstatēts, pie rakstiem blogos sākas diskusijas par notiekošo. Katram ir iespēja izteikties par lapas nedarbošanās apstākļiem:

 • nezināmā fāze/s
  kas tik te pa vidu nav iespējams
 • nemirst.lv un pats Benis kļūs par mītiskām parādībām
  Līdzīgi kā ar citām vēsturiskām personībām ir skaidrs, ka nākotnē, par Beni runās, kā par būtni ne no šīs planētas. Par viņu atklāsies jaunas līdz šim nezināmas spējas: staigāšana pa ūdens virsmu un spēja sasmīdināt bezpajumtniekus un tādā garā. Viss beigsies ar to, ka viņu iecels svēto kārtā vai kā tamlīdzīgi.

Bet, nu ja domājam pavisam reāli, tad es pieļauju, ka tiklīdz Benis būs spējis uzlikt uz nemirst.lv jaunāko wordpress.org versiju, mēs viņu redzēsim atkal :)

24 Responses

 1. Mārtiņš:
  paldies par saiti. lai gan nē, man taču tā nekādi nepalīdz. tu sačakarēji manu teoriju tik tālu, ka pat es vairs tai neticu. piektdienā gribēju sacept tādu konspiratīvo sviestu, bet galīgi aizmirsu, ka viņš dzīvojas pa cibosfēru.

  Lai gan no otras puses, tas neko nemaina, tāpat lielākajai daļai lietotāju viņš uz šo laiku ir zudis, jo, kad nemirst.lv nedarbojas tad nedarbojas un tikai retais skrien uz cibu, un pat aizskrienot uz cibu, tur tak nav tas, kas bija nemirst.lv

 2. Ko var cepties par Beni? Nu, pazuda? Neko vairāk pēdējā laikā par jēliem tekstiem viņa blogā nevarēja izlasīt.

  Personīgi es nekādu zudumu nejūtu :)

 3. “ņemot vērā, ka Beni nepazīstu, domāju, ka varu izklāstīt savu versiju par notiekošo.”

  Vnk gar zemi. Top citāts. Īsta žurnālista cienīgs. Neesi domājis par žurnālista karjeru? :DDDD

  “Ņemot vērā, ka nezinu par ko runāju, domāju, ka varu izklāstīt savu versiju par notiekošo :DDDDD”

 4. deni2s:

  Jūtu tev līdzi. Tas droši vien ir ļoti grūti dzīvot dzīvi bez humora izjūtas. Varbūt tā ir mana vaina, vajadzēja ierakstu īpaši marķēt, vai izteikties vēl absurdāk, lai visi, visi, visi sapratu, ka tas nav domāts nopietni.

  Renards:

  Biju pamanījis. Tāpēc jau viņam ir problēmas – pārnesot sistēmu.

 5. nemirst.lv bija tizla lapa.

  Autors vienkārši saprata, ka tekstu rakstīšana 2 gadus veca sīkā stilā ir vienkārši apkaunojoša.
  trklāt viņš varbūt strādā īstu darbu beidzot

 6. beņa lapa bija sūds!

  svarīgs sūds manā dzīvē, bez kura nevaru dzīvot… veljoprojām ik pa laikam iečejoju to lapu lai iespamotu kādi sūdi ir viņa raksti, lai arī cik brīnišķīgi tie nebūtu..

  es esmu vīlies benī kurš sevi pārdeva.

 7. Es piekrītu abslūti visiem iepriekšminētajiem, šī tautas mākslinieka, pazušanas iemesliem. Lāi kādi tie arī būtu. Lai kur tie arī izskanētu, lai cik arī iedzēruši tie runātāji, jo man vienmēr ir bijis pats svarīgākais lai es būtu laimīgs. Man maz interesē kāda tev ir problēma. Man daudz vairāk krempt ka ampula (2l alus poli_vinil_hlorīda iepalojumā) iet uz beigām. Paldies par uzmanību.

 8. Te laikam daudziem benis sakāpis uz varžacīm. Izteikta latviešu domāšana – viņš ir lohs un cauri (bez paskaidrojumiem)… Raksta jautājums bija: “Kur palicis Benis?”. Bet dažam labam liekas, ka ir uzprasītas viņa domas ko viņš domā par Beņa jēlībām. Tas, ka viņš jums nozadzis pāris statistikas, nenozīmē ka viņš ir jāprok zem jūsu harčām.

 9. Man šodien pofig, jo savu vecmāmiņu vedu pie ķirurga un man nepis ne grama vai Tevi interesē mana morālā sāpe par to, ka dēļ šī pasākumu izlasīju 20.gs. vēstures grāmatu( ~3h laikā).. ar 50lpp., ar glīti makētiem spīdīgiem vākiem.
  Lielākajai daļai šis likās sūds!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *