Miks Latvis

9. marta fotoizlase

Šajā reizē piedāvāju aplūkot 10 kadrus no vissvaigāk izknipsētās filmiņas. Ja no vienas filmiņas izdodas atlasīt 10 kadrus, kurus var arī parādīt publiski, tad es to nosauktu, par itin pieklājīgu sasniegumu.

fofogrāfija ar fotogrāfu

panasoniks nodots gādīgās rokās

televīzijas tornis

Zaķusalas TV tornis

gāzes plīts ziemā un sniegā

gāzes plīts ziemā un sniegā

gāzes plīts sniegā un ziemā 2

gāzes plīts sniegā un ziemā (var atrast un ieraudzīt tur pat Zaķusalā)

koki

koki

brālis tēlo eskimosu

brālis tēlo eskimosu

upe

upe

skats pa logu

skats pa logu

Teitupe

Teitupe

atkal Zane

Zane

16 Responses

 1. pilna izmēra plīts bilde laba, mākslinieciska. pārējās ne pārāk. horizonts praktiski visās bildēs uz labās puses apakšu par dažiem grādiem novirzīts, pesimists esi? :D

 2. Kā kāds valstvīrs teicis – piedod,bet šis nu ir “nasing spešal”. ir kur piestrādāt vēl,bet ņemot vērā,ka bildes nav nekādi apstrādās,ir normāli.
  katrā ziņā varēja daudz labāk ;)

 3. nu gan – apateozieets tas ka chikaats ar filmu ir veertiiba ‘per se’ … bet nav, miglas bildes ko foteetu ar telefonu buutu jaadzeesh uzreiz, bet te maaxla …

  :)

  nav!

  1. ieleja:

   :) nu, nu. Mākslu taisa tikai mākslinieki. Otrkārt šīs nu gan īsti nav miglu bildes, iepriekšējās jā, bet šai kaudzītei ir tīri pieklājīgs asums. Visbeidzot, bildes jau ir manai patikšanai taisītas, ja patīk vēl kādam – forši, ja nē, tad, lai tā būtu.

 4. tas tornis nav šķībs, tas vienkārši ir ģeometrisks apmāns. Deglava ielas maximai arī pretī ir nesen uzcelta baznīca arī ar trīs torņa pusēm un arī izskatās šķībi. a vispār:

  “Saules ietekmē tornis noliecas. Torņa metāla konstrukcija tajā pusē, kuru apspīd saule, sasilst un izstiepjas, noliecot torņa smaili pretējā virzienā. Dienas laikā saulei pārvietojoties pa debess jumu smailes noliece seko līdzi un gaisā “uzzīmē” nosacītu loku, kura diametrs var sasniegt 2,4 metrus.”

 5. Aplūkojot bildes radās secinājums, ka nepatīk tās, kuras ir miglainas vai kurās ir saules(gaismas) radītie “efekti”. Tas laikam tāds gaumes jautājums.

  Vēl secināju, ka liela daļa no bildēm rada iespaidu “veca bilde” (jo izskatās, kā no 10 gadus veca žurnāla (graudainība/krāsas)). Nav tā, ka prasītos ilgāk tās pētīt, bet nostaļģiju un atmiņas aktivizē. Ja tāds varētu būt bilžu iemesls – tad strādā. Ja “krāšņums”, tad uz mani nestrādā.

  Pārskatīju visas 3 sērijas un par sev tikamāko atzīstu:
  05.03 – “mašīnas jumts un iedomātais aizsalušais ezeriņš pie ūdens avota”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *