Miks Latvis

laivošana pa Lielo Juglu

Šis gads ir laivošanām tik bagāts, ka es īsti pat nespēju visus braucienus kārtīgi uzskaitīt un piefiksēt. Piefiksēt gribas, lai vēlāk būtu skaidrība un uzskates materiāls citiem interesentiem – kā mums katrā vietā ir gājis.

braukšana ar putoplastuSister-Blister/Māster-of-dizāster iemēģina jautrāku peldlīdzekli

Šoreiz aši izskriešu cauri tam, kas 26. aprīlī notika Lielajā Juglā. Mēs sākām no punkta A un tikām līdz pat punktam B. Gāja mums ļoti jautri un lēni, jo kopumā šis bija tāds krietns atpūtas gājiens nevis īsts laivojiens.

Kā jau pēc ievada bildes var spriest, tad šoreiz gandrīz visu laiku vienkārši kūņojāmies pa upi un priecājāmies par silto ūdeni.

Jau no paša sākuma bija skaidrs, ka ūdens upē nepietiks visiem, tāpēc nācās kāpt ārā, vilkt laivu pa akmeņiem. Bija pietiekami daudz laika iespēja izkopt īpašo ielecienu no krasta.

blister

Pusdienu pauzē man sanāca pierunāt Sister-Blister uz kuģošanu ar putoplasta gabalu. Esmu gandarīts par rezultātu. Visiem bija jautri.

mūsu trio

Mūsu kompānija. Kā jau var manīt esam pienācīgi sagatavojušies visiem dzīves gadījumiem.

trio uz tilta

Atradām tiltu.

Vairāk te nav ko piebilst. Ja mums būtu bijusi izturīgāka komanda, tad šo braucienu var droši pagarināt līdz pat Juglas ezeram un finišēt pie paša Juglas makdonalda. Ja kādam interesē, kas vairāk par šo braucienu, jautājiet komentāros.

2 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *