Miks Latvis

Search

sludinājumu servisu zip.lv iecienījuši ārvalstu spameri

zip.lv logo

Pirms pāris nedēļām biju ielicis zip.lv sludinājumu, ka vēlos notirgot savu veco fotokameru – Panasonic Lumix DMC-FZ30. (Ja kādam interesē sūtiet ziņu un piedāvājiet savu summu).

Biju uzlicis nereāli augstu pārdošanas summu, bet sāku saņemt piedāvājumus angļu valodā. Ja pēc pirmās vēstules vēl šaubījos, tad saņemot tālākās sapratu, ka spameri ir veikli pastrādājuši:

Subject: Panasonic Lumix DMC FZ30 300 LVL

Esmu Mrs Tiffany Aldridge no United State of America. Es gribu zināt,
ja šī prece vēl ir pieejams pārdošanā, kā arī to, cik no tā jums ir
veikalā tagad pārdošanā?

Mrs Tiffany.

Un pēc laika:

Subject: Lumix DMC FZ30

Dear Seller,
I will like to buy this item from you.I will like you to tell me the
working condition of the item and also let me know the final price you
want to sell the item.Quickly get back to me now at
javierfernad2001@gmail.com
Thanks.

Visbeidzot pilnīgs izsmiekls:

Subject: Lumix DMC FZ30

Hello Seller, am Robert Davis and am very interested in the immediate purchase of your item,for my colleague in West Africa Nigeria who is on excursion,does it have its original box,accessories and work perfectly????and if it does not have any of the accessories or the original box you can still get back to me with your PayPal email address so i can transfer the payment to your PayPal account and i can as well make the payment through bank to bank transfer and you can send me your bank account info the transfer and will pay $600 including the shipping cost and here is my number for i leave in the states 505-514-0010

Droši vien vēstules būtu turpinājušās, bet šim sludinājumam bija norādīts viens no īsākajiem rādīšanas termiņiem.

Mācība pārējiem, kas lieto zip.lv (droši vien arī ss.lv) un kuriem ir problēmas ar angļu valodu vai kritisko domāšanu. Nekādā gadījumā nezvaniet uz mistiskiem telefona numuriem, nesūtiet savas paypal.com adreses, bankas konta numurus un citus labumus (nemaz nerunājot par kaut kādām citām komisijas maksām, kuras viņi gaida savā kontā). Ja tomēr ir vēlme sarakstīties ar krāpniekiem, tad dodiet ziņu, cik tas jums izmaksāja :)

10 Responses

 1. Shitiem konkreetajiem ideja ir vecaa labaa- izsuutiet preci un iedodiet izsuutiishanas apstiprinaajumu un mees metiisim naudu uz konta.

 2. No vārda spameris uz vemšanu velk, patrāpijās jūsu saite ar šo tēmu tad ar nospriedu uzrakstīt.Man viņi ir piegriezušies, labi ka sameistarojām skriptu, tomēr neliels procents tiek cauri, kā arī veidojam black list.Ja ir ar ko padalīties droši pievienojiet, kā teikt tautai jāzin savi varoņi.saraksts jau tīri solīds salasījies, turpmāk vāksim arī epasta spameru bāzi.Cerams mans koments netiks uzskatīts par spamu :lol:.

  Madcat – administrators.

 3. Man,ari tā bija gadījies vien reiz to pasu tekstu ari atsutija latviski pec tam pitam lidziga zina tikai angliski,re kada ieskatas ta vestule,..
  Quoting alex humphery :

  Hello Seller,

  Thanks so much for the mail ,I am interested and buying for my son in Africa as a Christmas Present.I will be offering you 370.00Euro including shipping cost via Post Office Mail 5-7 Working days if you can ship internationally,I will be paying via PayPal or Bank Transfer,So get back to me with the payment mode you prefer,Please include your email address in your reply for effective contact and,i will be glad if you can end auction for the item immediately to confirm to me your readiness to sell the product to me.

  Awaiting to hear from you soon.

  Thanks.

 4. Ta jau tev baigi švaki, man mazākās summas nāk 1.000.000$ , lielāka 14 miljonu, + kaukāds kroplis par mantojumu atsūtīja, it kā Kanādā aviakatastrofa kaukas aizgājis bojā un man pienākas 40% no 28.000.000$ mantojuma.Rokas atrautu tādiem kropļiem.

  Madcat.lv admin

 5. Sveiki,

  Vai jums ir nepieciešams aizdevums no visvairāk uzticamu un drošu kompānijām pasaulē? Ja jā, tad sazinieties ar mums tagad mums piedāvāt aizdevumus visiem patvēruma meklētājiem kategorijām tas būtu uzņēmumi vai personiskai lietošanai. Mēs piedāvājam aizdevumus 3% procentu likmi piemēro tagad ar informāciju zemāk.
  (1) pilns vārds
  (2) Pilna adrese
  (3) Zeme
  (4) Vecums
  (5) Nodarbošanās
  (6) Pastāstiet telefonu
  (7) Dzimums:
  (8) Kredīta summa nepieciešama:
  (9) Aizdevuma termiņš
  (10) E-pasts preciouslenders@gmail.com

 6. Labrīt, ja jūs meklējat veidu, kā skaidrs jūsu finanses, paplašināt savu biznesu, samaksāt parādus, kaut ko darīt, lai labotu vai nomainīt savu auto? Redzēt ne tālāk. Ar nodrošināto aizdevumu no Halifax FINANCE LTD Loan ērts The Lord un var ātri īstenot savus plānus darbībā. Jūsu priekšrocības:

  * Veikt vismaz 2000 $, lai maksimāli $ 100,000,000

  * Affordable fiksētu ikmēneša maksājumus par laiku, kamēr jūsu kredīta

  * Maksājums 1-20 gados, un tikai 2% procentu likmi

  * Online Pieteikšanās process ātri un droši.

  Tātad, ja jūs meklējat nelielu aizdevumu, aizdevuma vai aizdevuma lielu nesēja, kas varētu ātri pieņemt lēmumu par jūsu pieteikumu, atbrīvojot jūs sāktu jūsu plāniem. Jūs varat sazināties ar mums, izmantojot šo e-pasta adresi: halifaxfinanceinstitute@gmail.com

  Gaidīsim jūsu atbildi. Dr Wayne Smith. informācijas virsnieks.

 7. Sveiki, Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai samaksāt rēķinus par pieņemamām interesēs tikai 2%, un likvidēt savu parādu? Vai jums ir meklē legit aizdevumu aizdevējs? Ir nepieciešams kredīts, vai steidzami biznesa kredītu? Vai Jūs būtu liegta aizdevumu no jūsu bankas vai jebkuru finanšu iestādes? Lūdzu, sazinieties ar mums

  davinbenjaminltd@outlook.com

  1: Pilna nosaukumi:

  2: Valsts:

  3: Tālruņa numurs:

  4: Kredīta summa nepieciešams:

  5: AIZDEVUMA ILGUMS:

  6: Aizdevuma ilgums:

  Sazinieties ar mums tagad, izmantojot davinbenjaminltd@outlook.com

 8. Sveiki Am kundze, Morgan Debra Am Tiesiskā un uzticams aizdevumu aizdevējs dot aizdevumus

  uz skaidru un saprotamu noteikumiem un nosacījumiem, pie 2% procentu likmi. no

  $ 12000 līdz $ 7.000.000 USD, eiro un mārciņas Tikai. Es dodu out uzņēmuma aizņēmumiem,

  Personal Aizdevumi, Student Kredīti, Auto Kredīti un aizdevumi, lai nomaksātu rēķinus. ja jums

  nepieciešams kredīts, kas jums ir jādara, ir, lai jūs varētu sazināties ar mani tieši

  at: morgandebra1986@gmail.com

  Lai Dievs jūs svētī.

  Sveicieni,

  Morgan Debra kundze

  E-pasts: morgandebra1986@gmail.com

  Piezīme: Visi atbilde ir jānosūta uz: morgandebra1986@gmail.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *