Miks Latvis

Search

lauku labumi Juglā

Mums tieši pie mājas ir parādījies jauns, mazmazītiņš veikaliņš, kurā iespējams tikt pie riktīgi trekna piena, lauku sviesta, siera, maizes, gaļas un citiem lauku labumiem no dažādām zemnieku saimniecībām.

Visiem, kas mīt Juglā, tramvaja galapunkta apkaimē iesaku kaut reizi iepazīties ar šī veikala piedāvājumu. Starp citu veikalam nav pat izlikts nekāds īpašais nosaukums, vienkārši “Veikals” un viss.

Mēs jau nomēģinājām visnotaļ īstu sviestu, maizi, biezpienu, gaļu un 4,5% pienu, kuram derīguma termiņš šķiet ir kādas 3-4 dienas. Pats labākais ir tas, ka pēc tam, kad tas kļuvis vecs tas kļūst par citu produktu – rūgušpienu un nav jāsviež laukā, kā lielveikalā pirktie pieni.

Ja kādam ir vēlēšanās paskatīties kāds ir piedāvājums, tad jādodas uz Brīvības gatvi 434 (sarkana 9 stāvu māja aiz Juglas poliklīnikas). Darba laiks no 9:00 līdz 20:00.

4 Responses

  1. Nekad neesmu sapratis cilvēkus, kas iepērkas uz nedēļu un tad lēnām sviež visu neizlietoto ārā. Es parasti nopērku maksimums 2 dienām uz priekšu, bet pārsvarā viss ir izlietots jau tajā pašā dienā.
    Vai nav jocīgi, ka tikai uz krīzes laiku baigi sarosījušies zemnieki, un visur Rīgā tagad ir daudz Zemnieku veikalu un busiņu, kas pagalmos pārdod produkciju? Treknajos gados laikam pietika ar ražotāju izmaksātajām kapeikām…
    Un rūgušpiens vislabākais un veselīgākais ir no vājpiena raudzētais :P

  2. Mik, šī būs viena no tēmām nākošajā podkāstā, tā kā varēšu padalīties ar pieredzi iepērkoties Matīsa tirgū VS. Centrāltirgus nakts tirgū. Un vispār, sen nav bijis par ēst gatavošanu, kulināriju utml stuff.

  3. Daudz uzradušies veikaliņi, kas piedāvā līdzīgu sortimentu. Pavei – Siguldā tikko atvērās Straupes piena veikals. Maizes izstrādājumus maiznīcas arī piedāvā lielajiem uzņēmumiem katru nedēļu. Par to arī ļoti priecājos, jo nav visu laiku jāaptausta hjūpermārketā pirktie produktu ar domu, ka neko labāku šobdrīd par lētām naudām nevar dabūt. Jā, iepriekšminētie veikali piedāvā patīkamas cenas. Labs panākums no viņu puses!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *