Miks Latvis

analizē Google Analytics datus ar trendly.com

trendly.com

Kā jau teikts trendly.com lapā – Google Analytics (GA) ir ļoti spēcīgs rīks, lai datus savāktu, bet ne tik prasmīgs, lai tos izkārtotu cilvēkam viegli uztveramā veidā.

trendly.com snapshot

Kā darbojas trendly.com?

trendly.com ņem informāciju no GA konta un šos datus izkārto tā, lai būtu redzama ne tikai laika/apmeklējumu līkne, bet arī katra atslēgas vārda popularitātes tendence un “svars” kopējā apmeklējuma grozā.

Lai arī sākumā šķiet, ka lapa piedāvā tikai mazumiņu informācijas, uzmanīgi klikšķinot var atklāt aizvien jaunus datu slāņus, kas sākumā ir neaktīvi.

trendly.com pagaidām ir bezmaksas serviss, viņi piedāvā iespēju saņemt regulāras atskaites arī epastā un plāno šo iespēju padarīt par maksas pakalpojumu, tāpēc dodamies un testējam, kamēr tas ir iespējams.

3 Responses

 1. Nesen jau biju šim pierakstījies, bet tā arī neatnāca nekāds epasts, ka būtu apstrādāti dati :(

  bet pa lielam, viena no lietām, ko es ĻOTI vēlos un kur Google Analytics zaudē lielajiem (tādiem kā Omniture) ir garās astes attēlošana.

  Pa lielam mums vienmēr TOP nemainās. Mums ir top keywowordi, top skatītās lapas u.c. topi, kas reti kad izmainas (ja mainas tad lēnām un stagnējoši). Un viena no lietām, kas man personīgi ļoti intersē, ir garās astes izmaiņas garākos laika periodos…

 2. Māris:
  Tad pamēģini vēlreiz. Man atnāca pēc kādas pusstundas. Katrā ziņā es ar interesi gaidīšu tos iknedēļas epastus, jo nojaušu, ka tie spēs pilnībā aizstāt Google Analytics pētīšanu (vismaz dažām lapām).

  Bet par garo asti tev taisnība, jo tā nu tas ir sanācis, ka ikdienā 80% trafika ir “other keywords”

 3. Es defaulti esmu uzstādījis daudzām lapām automātiskās atskaites uz e-pastu (atkarībā no lapas un kāda informācija man ir svarīgi). Katru nedēļu pirmdienā saņemu kaudzi epastus no GA.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *