Miks Latvis

MAXIMA apsardzes dienesta slēptā novērošanas kamera fiksē pārģērbšanās būdiņās notiekošo?

Internetā svaigi nopublicēts video, kurā redzams, kā (iespējams MAXIMAs) apsardzes darbinieki ar video kameru (nr. 6) seko līdzi tam, kā sievietes pārģērbjas un pielaiko peldkostīmus.

maxima apsardzes novērošanas kamera

Saite uz video: MAXIMA apsardzes kamera. Ja nedarbojas tad šeit: – http://skatiens.lv

Ja šādi patiešām “izklaidējas” MAXIMA (Slokas ielas 115) apsardze, tad es ceru, ka viņus izvazās gan pa medijiem, televīzijām un tiesas zālēm.

Protams ir iespējams, ka šis video ir viltots vai to apzināti veidojuši konkurenti, bet cerams, ka patiesību mēs uzzināsim jau 2-3 dienu laikā, kad šis video nonāks lielo mediju uzmanības lokā.

via Māris Reliņš

32 Responses

 1. Video diemžēl nav. “This video has been removed due to terms of use violation.”
  Bet es tiešām nojautu ka kautkas tāds tiek darīts. Īstenībā visvairāk drēbju nozog tieši tur. Interesanti, tualetēs arī ir kameras?

 2. Citos apģērbu veikalos tie magnētiņi ir ar drošību, ka tos pārraujot ieskanās signalizācija tieši kabīnē. maxima jau ir tik nabadzīgs uzņēmums, ka ne par ko nerūpējas. brīnos, ka cilvēki tur tik daudz iepērkas, vai cenas tik tiesām tur ir kaut vai lētākas par to pašu RIMI superneto?

 3. ir video, Maxima taču smird no papēžiem līdz matu galiņiem, ļoti nepatīkams un riebīgs veikals. Cilvēks sākot strādāt tajā zaņķī pats pēc laika paliek riebīgs un nervozs, pie tam tā šausmīgā pārkrievotība darbinieku vidū…

 4. TTT:

  Public relations (PR) is the practice of managing the flow of information between an organization and its publics. Public relations gains an organization or individual exposure to their audiences using topics of public interest and news items that do not require direct payment.

 5. Apsargiem gan interesants darbs… :) Ja vēl pētītu tikai noplēš vai nenoplēs tos magnētīņus… bet viņi jau vairāk priecājas par klienšu “labumiem” :)

  Es iedomājos, kas par haju sacelsies… Panorāma? LNT ziņas? :)

 6. Negribas ticēt, ka tā ir patiesība, bet ar interesi vērošu notikumu attīstību :)
  Tā ir iespēja šīm dāmām izcelt vieglu naudu krīzes laikos.

 7. Tā ir tuvākā Maxima mūsu mājai un ieejot pielaikošanas kabīnē, paverot acis uz augšu – kameras var redzēt, tā kā nekāda viltojuma. Es ar to rēķinos un apakšveļu nepielaikoju, bet principā tur vajadzētu būt lieliem uzrakstiem – Jūs filmē VISUR!

 8. Nesaprotu, par ko tracis!? T’a ir visur Eirop’a, pielaiko’sanas kab’ines tiek nov’erotas. Un sievietei pielaikojot ve’lu ar ‘so faktu j’asamierin’as. Var jau ar’i izv’el’etie: pielaikot vai nepielaikot…???????????????????????

 9. spriežot pēc 3d veidotās, garās, nobrendētās ievadgalviņas, vairāk sliecos domāt, ka tas ir konkurentu safabricēts materiāls Maximas nomelnošanai.

 10. arī man nesen gadījās pierādījums, ka tas vēljoprojām notiek!
  nesen gāju pa maximu un aiz manis kkur gāja apsargs, kad pēkšņi pa rāciju ļoti skaļi atskanēja-wooow, nāc skaties kādi šitai, viņa tagad gorās ģērbtuvē. šokā paskatījos uz apsargu, viņš samulsa un noslēdza rācijas skaļumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *