Miks Latvis

Panorāmas sižets par Bauskā notiekošo pretošanās akciju

Pilnajā Panorāmas sižetā redzam, ka melos ir pieķerts Valsts policijas priekšnieks Valdis Voins – pēc viņa teiktā specvienībai nebija līdzi “speciālo līdzekļu” (tā moderni sauc ieročus) un steku, kā arī tie neesot lietoti.

Video sižets parāda citu ainu – specvienības ekipējumā ir redzami gan steki, gan arī bises, turklāt pēc kliedzieniem var noprast, ka viens pretošanās akcijas dalībnieks, iespējams, steku izjutis uz savas ādas.

Vēl var uzklausīt interesantu notikuma interpretāciju – izrādās, ka cita starpā, specvienības uzdevums ir bijis pasargāt piketētājus no sastrēgumā stāvošajiem, nokaitinātajiem autovadītājiem. Vienīgais apdraudējums, kas redzams no malas ir cits – bruņotie specvienības vīri grūsta sievietes.

LTV Panorāma: Bauskā iedzīvotāji piketē pret slimnīcas slēgšanu

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VWVLAkGvkIs[/youtube]

3 Responses

  1. Jūtu, ka beigsies viss šitais atkal pie saeimas. Derētu atkārtot droši vien 13. janvāra notikumus… ko citu darīt – ja ministri uzskata par nevajadzīgu braukt un parunāt ar cilvēkiem, tad kādēļ nedoties pie viņiem? :)

  2. Ziniet, kas tiešām ir interesanti?
    Tas, ka vēstures grāmatās māca kā viduslaikos cietokšņus (un pilsētas ap tiem) būvēja pretiniekam grūti pieejamā vietā.
    Tad, lūk, Jūs visi – IT, politikas un ekonomikas pārņemtie – ir 21.gs un mēs sajūtam, cik kruta ir kad pilsētu no visām pusēm aptver ūdeņi un uz to ved tikai 2 tiltiņi. Un, kad tos nobloķē (vai uzspridzina), tad viss – ejiet Jūs visi – mēs esam uz garas pussalas :)

    Jeaah!! Bauska RULZZ!!! Tīri neslikti novietota pilsēta!

    p.s. A heļiku ta mums arī tā īsti nav.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *