Miks Latvis

RB: Pasaka par terorismu Latvijā

Reblogoju:

Pasaka par terorismu Latvijā

Šorīt Rīgā kārtējā teroristu uzbrukumā uzspridzināta Rīgas pašvaldības darbinieka Ainara Šleserisa personiskā automašīna. Atbildību par uzbrukumu uzņēmusies organizācija “Taisnības stunda”. Tas jau ir organizācijas divpadsmitais uzbrukums politiķu īpašumiem, varas iestāžu mēģinājumi atrast vainīgos līdz šim cietuši neveiksmi.

Pēdējās nedēļas laikā tas jau ir otrais uzbrukums A.Šleserisa īpašumiem – pirms divām dienām teroristi uzspridzināja Šleserisa privātmājas vārtus. Teroristi pieprasa A.Šleserisa atkāpšanos no amata, emigrēšanu no valsts uz citu kontinentu, desmit miljonu latu ieskaitīšanu dažādām labdarības un kultūras organizācijām Latvijā, kā arī liecināšanu prokuratūrā par viņa “afērām”. Ja kāda no prasībām netiks izpildīta, teroristi turpinās izputināt politiķa personiskos īpašumus. Šleseris šodien atteicās Diennai komentēt notikušo, taču no politiķim tuvu stāvošiem cilvēkiem Diennai izdevās uzzināt, ka Šleseris ir nobažījies par savu drošību un plāno pazust no valsts.

Teroristiska organizācija, kas sevi dēvē par “Taisnības stundu” pēdējos divos mēnešos ir veikusi vairākus uzbrukumus dažādu Latvijas politiķu īpašumiem. Par upuriem izvēlēti politiķi, kurus “Taisnība stunda” dēvē par “lielākajiem kretīniem Latvijā, kas noveduši tautu līdz dižķibilei un izmisumam, taču tā vietā, lai strādātu tautas labā, tiek zagts un melots joprojām”. Organizācija regulāri informē medijus par savām aktivitātēm sūtot epastus. “Taisnības stunda” dibināta kā izmisuma solis politiķu cinismam un patvaļai, jo pēc tās domām ar demokrātiskām metodēm līdz šim neko nav bijis iespējams panākt. Teroristi uzsver, ka viņu mērķis ir šo politiķu “došanās pensijā vai stāšanās likuma priekšā un sazagtās mantas atdošanu valsij”.

Dienna jau ziņoja par “Taisnība” uzbrukumiem Partijas Tautai (PT) līdera Andresa Šķeles īpašumiem, gan uzpridzinot politiķa personīgo auto, gan izdemolējot viņa privātmāju “Debesis”. Teroristi solīja izbeigt uzbrukumus A.Šķeles īpašumiem, ja politiķis izstāsies no PT, atsauks savu kandidatūru gaidāmajām Saeimas vēlēšanām, emigrēs no valsts un veiks ziedojumus dažādām labdarības organizācijām Latvijā, kopumā desmit miljonu latu vērtībā. Bažoties par savu un savas ģimenes drošību Šķele pāgājušā mēnesī piekāpās teroristu prasībām un šobrīd ir pārcēlies uz dzīvi kādā no Dienvidāfrikas valstīm. Uzbrukumi notikuši arī tādiem politiķiem, kā Aigars Kalvenis, Atis Slaktnesis u.c., kas visi pēdējo divu nedēļu laikā ir atstājuši PT rindas un emigrējuši no valsts. Terosti uzver, ka uzbrukumi turpināsies, kamēr “netīrie politiķi nebūs izskausti no valsts pārvaldes”. Tas licis arī citiem politiķiem pārvērtēt savu karjeru un šobrīd arvien vairāk politiķu noliek Saeimas deputāta mandātu un tiecas sadarboties ar prokuratūru dažādu krimināllietu risināšanā, kurās iesaistīti politiķi.

Līdz šim uzbrukumi nav prasījuši cilvēku upurus. Varas iestādes uzsver, ka organizācija profesionāli plāno un izvēlas uzbrukumu mērķus, laiku un vietu, kas apgrūtina tās atrašanu. Dienna noskaidroja Valsts policijā, ka teroristu organizācijas dalībnieki joprojām nav identificēti. Bijušie PT politiķi ir izteikuši arī pārmetumus policijai, kas, viņuprāt, nepietiekoši velta pūles noziedznieku meklēšanai. “Tas nav normāli, ka demokrātiskā sabiedrībā policija ar savu pasivitāti pauž simpātijas teroristiem, nevis demokrātiskās vēlēšanās ievēlētiem politiķiem,” uzsvēra PT pārstāve Vineta Muižiņa, kurai pirms nedēļas arī uzspridzināta automašīna.

Sabiedrikās aptaujas pētījuma rezultāti liecina, ka 81% iedzīvotāju atbalsta “Taisnības stundas” aktivitātes, tikai 9% tās neatbalsta, kamēr 10% nav viedoklis šajā jautājumā.

via http://www.diena.lv/lat/tautas_balss/blog/kokers/pasaka-par-terorismu-latvija

6 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *