Miks Latvis

Seriālu skatīšanās

Nesen sapratu, ka diezgan pamatīgu daļu no sava brīvā laika veltu pie ekrāna skatoties jaunus un senus seriālus.

Ar nākamo ierakstu es gribētu iesākt jaunu tradīciju, kuras ietvaros es gribu pieminēt visus nozīmīgākos seriālus, kurus es skatos vai esmu skatījies pārskatāmā pagātnē.

Viens no iemesliem šādai tradīcijai ir mēģinājums iedzīt sevi izmisumā uzskatāmi parādot, cik daudz laika es tērēju skatoties šos video. Savukārt pabeidzot šo sarakstu, man būtu izveidota skaista liste ar labākajiem seriāliem, kurus es labprāt ieteiktu skatīties citiem.

Vēl mani interesē veidot līdzīgo seriālu grupiņas. Ideja ir tāda, ka iesakot cilvēkiem skatīties vienu seriālu, viņi ātri vien noskatās visas pieejamās sērijas un jautā pēc nākamā seriāla, kas būtu līdzīgs. Tāpēc iespēju robežās pats pieminēšu līdzīgos seriālus, kā arī ceru, komentāros redzēt jūsu ieteikumus.

Sākšu alfabēta secībā un centīšos iet uz priekšu tik strauji, cik ļaus brīvais laiks. Pie seriāliem es pieskaitīšu arī animācijas seriālus un video projektus, kuri tiek publicēti internetā ar regularitāti.

6 Responses

 1. … bišku neiebraucu… Tu apzinies, ka iznieko laiku, bet tā vietā, lai saņemots kam lietderīgākam, tu mēģini ievilkt citus šajā nodarbē?

  Es arī skatījos seriālus… kādreiz. Un man laikam paveicās, ka jaunajā dzīvesnietā man ir ierobežots internets (15Gb apjoms/mēnesī) un tas savukārt pēc būtības izslēdz tādu nodarbošanos kā bezmērķīgu torrentošanu, seriālu skatīšanos un filmu kačāšanu…
  Sākumā nedaudz skumu (labs internets ir vērtība!) bet tagad šķiet esmu ieguvējs, jo ir būtiski mainījušies paradumi laikam efektīvākai izmantošanai. :)

  Mans ieteikums – izdzēs torrent softu, izdzēs visas filmas un seriālus no sava datora, un atslēdz internetu (vai vismaz atstāj tikai brovzēšanai). oalā! :)

  Atgādināšu – laiks ir visdārgākais, kas mums ir – to nevar nopirkt klāt un to nevar apstādināt… izniekosim stundas, dienas, gadus… un attapsimies pie kapa malas spriedelējot par to kā būtu, ja es toreiz būtu vairāk mācījies nevis izniekojis laiku uz seriāliem. :)

  Neņem ļaunā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *