Miks Latvis

Search

Campus Party Europe

Visu nākamo nedēļu atradīšos Spānijā, Madridē pasākumā, kas saucas Campus Party Europe.

Campus Party, pašu organizētāju vārdiem, ir pasaulē lielākais ar interneta vidi saistītais pasākums. Šī būs pasākuma Eiropas versija, kuras laikā 800 dalībnieki no visām Eiropas savienības dalībvalstīm piedalīsies praktiskās nodarbībās, semināros un prezentācijās par zinātni, digitālo radošumu un inovāciju.

Lai labāk saprastu, kas ir Campus Party, ir sagatavots video:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Uhbu4cWJZTU[/youtube]

Saite uz video.

Man ir tiešām paveicies būt vienam no tiem, kas pārstāvēs Latviju šajā pasākumā, cik zinu, pasākumu apmeklēs kopumā 14 latvieši.

Piedalies aptaujā par Latvijas blogiem

Šobrīd es lūgtu jums aizpildīt pasākuma organizētāju sastādītu aptauju par Latvijas blogiem: Survey: Europe’s Blogosphere. Visi, kas aizpildīs aptauju, piedalīsies Nokia N97 mini izlozē.

Kas notiks nākamnedēļ?

Spānijā ieradīšos laicīgi un centīšos twitter.com/onkulis publicēt foto un īsus video par pasākumā notiekošo, ja izdosies, tad jaunākie video klipi no Madrides parādīsies arī manā youtube kanālā – http://www.youtube.com/user/0nkulis.

Ieteikumi

Ja jums ir kādi ieteikumi par to, ko redzēt un apmeklēt Madridē es tikai priecātos.

Survey: Europe’s Blogosphere

4 Responses

  1. Heh, interesanti, gluži nejauši nākamās nedēļas sākumā būšu Madridē uz pavisam citu pasākumu, Madride mudžēs no latviešiem :)

  2. @Lie

    Esmu pieteicis vienu savu ideju/projektu, ja tas ir jautājums. Šobrīd šķiet, ka tur ir neliela aizķeršanās ar organizētājiem, pieņemu, ka uz vietas būs skaidrāka saprašana par pasākuma programmu un to vai būs nepieciešamība prezentēties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *