Radio ir vecais medijs, kam nāve tiek vēlēta jau sen, bet kā nav pienākusi, tā nav.

Tagad līdz ar jaunākajām ziņām/baumām Toma Grēviņa, Egona Reitera un Arta Volfa aiziešanu no Radio SWH ir skaidrs, ka, vismaz priekš manis, šis radio ir miris.

Kopš mans birojs ir mans dzīvoklis, jeb aptuveni 10 mēnešus, es ikdienā vairs neklausos nevienu radio staciju. Braucot auto skan iPods, mājās skan last.fm, thesixtyone.com, grooveshark.com utt. Radio tiek ieslēgts vien tajos brīžos, kad internetos parādās ziņas, ka tur ir kāds ievērības cienīgs raidījums.

Laikā, kad ikdienā klausījos radio, bija brīži, kas lika to momentā izslēgt, piemēram, Juris Millers, kurš iespējams ir visu laiku kaitinošākā radio ētera personība. Tas tad arī būtu mans pamatojums tam, ka radio stacijas cilvēki izvēlas balstoties uz personībām, nevis mūziku, jo darba laikā daudziem ir pilnīgi vienalga, kas tur fonā skan (jo visur skan puslīdz viens un tas pats); galvenais lai tikai pauzes neaizpilda kaitinošs dīdžejs.

Tāpēc es ceru, ka šis nav nekāds PR gājiens un džeki, kas aizies prom no SWH, patiešām arī aizies prom un uztaisīs, kaut ko iespaidīgu, līdzīgi, kā no diena.lv aizgājušie žurnālisti uztaisīja ir.lv.