Ja Tev ir laba intuīcija, vai labi orientējies mobilo telefonu cenās, pievieno šim rakstam vienu precīzu komentāru un saņem jauno HTC Desire Android mobilo telefonu. Ja Tu uzminēsi zemāko oficiālo TELE2 HTC Desire pārdošanas cenu, tad pirmdien tiksi pie jauna mobilā telefona.

TELE2 sola, ka telefonam būs krietni zemāka cena (zemākā Latvijā?), nekā šāda līmeņa telefoniem ierasts. Arī man pašam nav ne jausmas kāda tā būs, jo tas tiek turēts slepenībā. Tas, kurš komentāros spēs tuvāk uzminēt zemāko cenu saņems jauno telefonu.

Kas jādara lai piedalītos?

Noteikumi:

  1. komentāru laukā norādi savu īsto vārdu, uzvārdu un epasta adresi (neparādīsies publiski), un iekomentē zemāko oficiālo Tele2 HTC Desire pārdošanas cenu
  2. viens cilvēks drīkst minēt cenu tikai vienu reizi
  3. ja vairākiem cilvēkiem būs uzminēta viena pareizā summa, tad uzvarētājs būs pirmais, kas to nosaucis
  4. uzvarētājam, saņemot balvu, būs ar personu apliecinošu dokumentu jāpierāda sava identitāte
  5. komentēšana tiks slēgta īsi pirms telefons nonāks oficiālā pārdošanā, vai arī pirms tā pārdošanas cena tiks izziņota publiski

Kas ir HTC Desire?

Cik man zināms, tad HTC Desire ir šobrīd iPhone telefonam tuvākais pretinieks, kāds pieejams tirgū. Šīs nedēļas laikā to sāks tirgot TELE2, un tāpēc arī ir sarīkots šis konkurss.

Vairāk informācijas HTC mājas lapā: HTC Desire

P.S.

Par šo konkursu man nekas nav samaksāts, jo man šķiet, ka tas vien, ka man ir iespēja kādam no saviem lasītājiem uzdāvināt jaunu Android telefonu, ir riktīgi foršs notikums.