Miks Latvis

Search

precīzākajam mikslatvis.lv bloga komentētājam dāvana – mobilais telefons HTC Desire

Ja Tev ir laba intuīcija, vai labi orientējies mobilo telefonu cenās, pievieno šim rakstam vienu precīzu komentāru un saņem jauno HTC Desire Android mobilo telefonu. Ja Tu uzminēsi zemāko oficiālo TELE2 HTC Desire pārdošanas cenu, tad pirmdien tiksi pie jauna mobilā telefona.

TELE2 sola, ka telefonam būs krietni zemāka cena (zemākā Latvijā?), nekā šāda līmeņa telefoniem ierasts. Arī man pašam nav ne jausmas kāda tā būs, jo tas tiek turēts slepenībā. Tas, kurš komentāros spēs tuvāk uzminēt zemāko cenu saņems jauno telefonu.

Kas jādara lai piedalītos?

Noteikumi:

 1. komentāru laukā norādi savu īsto vārdu, uzvārdu un epasta adresi (neparādīsies publiski), un iekomentē zemāko oficiālo Tele2 HTC Desire pārdošanas cenu
 2. viens cilvēks drīkst minēt cenu tikai vienu reizi
 3. ja vairākiem cilvēkiem būs uzminēta viena pareizā summa, tad uzvarētājs būs pirmais, kas to nosaucis
 4. uzvarētājam, saņemot balvu, būs ar personu apliecinošu dokumentu jāpierāda sava identitāte
 5. komentēšana tiks slēgta īsi pirms telefons nonāks oficiālā pārdošanā, vai arī pirms tā pārdošanas cena tiks izziņota publiski

Kas ir HTC Desire?

Cik man zināms, tad HTC Desire ir šobrīd iPhone telefonam tuvākais pretinieks, kāds pieejams tirgū. Šīs nedēļas laikā to sāks tirgot TELE2, un tāpēc arī ir sarīkots šis konkurss.

Vairāk informācijas HTC mājas lapā: HTC Desire

P.S.

Par šo konkursu man nekas nav samaksāts, jo man šķiet, ka tas vien, ka man ir iespēja kādam no saviem lasītājiem uzdāvināt jaunu Android telefonu, ir riktīgi foršs notikums.

413 Responses

 1. Būtu interesanti, ja pārdošanas cena vēl nebūtu noteikta un viņi izmantotu šo aptauju kā līdzekli optimālās cenas noteikšanai. :)

  1. Tas būtu labs joks īstenībā :) Lai gan šādi viņi iegūst cenu, kuru stipri ietekmē uzstādītais jautājums. Droši vien ja būtu labāk formulēts/konstruēts jautājums varētu iegūt vēl precīzāku cenu.

  1. Domājams cena būs vai nu 1 Ls vai nu 9 Ls, ja tas tiek subsidēts, ja netiek subsidēts, tad principā neko baigi wow – cenas ziņā nepiedāvās.

   Pieņemu, ka būs 9 Ls, bet pa cik šis variants jau ir izskanējis, un nu neesmu es pirmais, tad es saku 15 Ls.

 2. 0,97Ls subsidētais
  247Ls bez saistībām

  Ja mans minējums nebūs īstais, tad ceru, ka būšu pateicis par daudz. :D

 3. Ak vai vai vai kā visiem gribās :D Un tagad onkulis pateiks ka akcija bija novēlojies aprīļa joks un tas ir mikslatvis.lv viral marketing :D

 4. Daži komentāri riktīgi uzjautrina :) Bet es ticu, ka akcija ir īsta, tāpat kā sivna 100 latu uzdevumi, žēl tikai, ka te bez nekādas intelektuālas piepūles.

 5. Eu, Mik, turpini šito vēl nedēļu :) Pat ja cena sen jau ir nosaukta. Man arī vajadzētu līdzīgu akciju uztaisīt, apmeklētāju magnēts :D

 6. Sveiki, draugi!

  Mani informēja, ka HTC pie TELE2 maksās 179 Ls, kā mazcenas telefons (pieskaitot mēneša maksājumus sanāk, ka kopējā vērtība ir 249 Ls).

  Lai nopirktu HTC Desire tradicionālajā ceļā būs jāmaksā 245 Ls (kas arī sanāk zemākā telefona pārdošanas cena). Tāpēc pareizo cenu ir precīzi uzminējis Edijs Morozs. Uzvarētājam jau ir nosūtīta ziņa par balvas saņemšanu.

  Lai jums jauka jaunā darba nedēļa!

  Miks

  1. Es saskāros ar šo mobīlo tirgošanas termina maiņu.
   Agrāk mazcenas bija skaidrs – subsidētais telefons. Nekādas mēnešu maksas papildus, tikai līgums piesiešanai uz X laiku.
   Tagad termins mazcenas jau izskatās ka nozīmē arī to ko agrāk nozīmēja NOMAKSA! Jo kāda gan tur mazcena, ja reāli operators tev dod bezprocentu kredītu, un pilno telefona vērtību tu normaksā tādu pašu kā šodien tas telefons maksā veikalā.
   Pietam tas jau liekas ka tagad ir visiem operatoriem.

 7. Mik, vajadzēja precizēt cik viņš maksās, ka subsidētais un cik kā pa pilno cenu :)) Apsveicu Ediju Morozu ar HTC ;))) Vajadzētu vairāk šādu konkursu!!! Cerams arī drīz vēl kaut ko no tevīm līdzīgu saigaidīsim ;)))

 8. Dārgi tak sanāk, jo lai dabūtu to itkā zemo telefona cenu ir jāņem dārgāks tarifu plāns.
  Piemēram: 159Ls + ((Brīvais 10 + 2,95Ls par telefonu )x 24mēneši) = 469.8 Ls

  ar lētaku tarifu plānu: 239Ls +((Brīvais 1 +2.75+1.69 numura noteicējs) x 24mēneši) = 369.56 Ls – bet nu arī iekļauto minūšu skaits mazs, pie tam pārtērējot 40min sākas lielāks tarifs

  Bite sanāk apmēram tas pats, ap 370Ls ar Bite Parunāsim + var runāt un sūtīt sms pa Biti par 0 un uz citiem ir vienmēr 5sant/min , kas nepalielinās pēc kaut cik minūtēm

 9. Paskatījos vēl cenas :)
  Ja uz Biti nāksi ar savu numuru, pirmā iemaksa 209Ls, paņemsi tāpat kā Tele2 dārgāku tarifu plānu, piemēŗam, Variants 13. Tad telefona izmaksas sanāks 209+1Ls x 24 = 233Ls , neskaitot tarifu plāna izmaksas < Tele2 249Ls