Miks Latvis

AdTaily.com – pašapkalpošanās reklāmas banneru jomā

Konferencei Internet CEE, sekoju līdzi tikai no twitter ļaužu runām, bet ik pa brīdim dažas lietas aizķērās, starp tām self service advertising projekts – AdTaily.com.

Ar AdTaily.com palīdzību bloga, portāla īpašnieks tiek pie maza koda gabala, kuru var ielikt lapā un kurš vienlaikus pilda divus uzdevumus – parāda reklāmas un dod citiem lietotājiem (reklāmas devējiem) iespēju tur pat lapā pievienot jaunu reklāmas banneri.

Internetos, esmu manījis līdzīgas reklāmas sistēmas taču šī šķiet ir viena no vienkāršākajām. Plašāk skaidrot nav jēgas, jo serviss tiešām ir vienkāršs un atliek tikai cerēt, ka tas ieviesīsies Latvijas blogos (pie Artūra jau ir), kā ērts reklāmu izvietošanas veids reklāmas devējiem un kā papildus ienākumu avots blogu autoriem.

Šī bloga labajā slejā arī esmu ielicis AdTaily.com reklāmu. Redzēsim, vai blogos pēc šāda pakalpojuma vispār ir pieprasījums.

People powered advertising:

[vimeo]http://vimeo.com/10231139[/vimeo]

Adtaily.com prezentācija:

12 Responses

 1. Un pie @arturs jau var redzēt šī reklāmas trūkumus par ko jau reiz lasīju. Lielisks veids kā nomelnot pašu mājaslapas saturu/autoru/lapu…
  Skatos Tev ir apstiprināšanas sistēma uzlikta vai arī tā ir by default?

  1. Man šķiet, ka apstiprināšana ir pēc noklusējuma ieslēgta, tāpēc nomelnošanas sistēma, gan no šī rīka šoreiz nesanāks. Ir gadījumi, kad šādu sistēmu ir vērts ieviest bez kontroles, taču vairumā gadījumu ir daudz prātīgāk pašam kontrolēt, kādas reklāmas tiek rādītas un kādas paliek aiz svītras.

   1. Dāvanā no mani 1.11$ :) lai notestētu.Pamanīju jau pirmo trūkumus, no tehniskā + administratīvā viedokļa. Nevar uzstādīt laiku (1 day neskaitās).
    Jāgaida kad parādīsies…

    1. Paldies! :) Man epastā atnāca reklāmas laiki, taču precīzi uzstādīt cikos reklāma parādīsies laikam nav iespējams (sīkākais atskaites solis 1 diena).

 2. Nu var jau pamēģināt…, kā tu izveidoji latvisko tekstu ….. Un interesanti, ka viņi ļoti maz ir pieminējuši iespējamo atmaksas veidu …. itkā PayPal , bet konta adresi neprasa

 3. Miks, thanks for your review of AdTaily. I’m not sure if I understood well rolandinsh’s (I’m using google translate:) that you are unable to set time. In the dropdown menu in the order form you can pick the number of days you wish your ad to display (from 1 to 60).

  1. You’re welcome! Thing mentioned in comments is more like feature request not a problem. Yes, it is possible to choose number of days, but there could be feature to type in precise time when to start/finish showing the ad.

 4. Man tomēr ir problēma…līkās rokas :) , vai arī šis Poļu izgudrojumam ir gļuks. Mozillā viss ir O.K. bet IE 8 neder, jo tiek ‘nonests’ footer un citi gļūki…IE 7 ir labāk, bet kļūdas velk līdzi.
  Vai nav vainīgs HTML5 ?
  Pārbaudīju uz vairākām blogiem, uz šo un pavisam jauniņu , domāju iespēju veidā un to ka rakstīts 2010.gadā
  http://health.iyouproject.com/

 5. About This Site – problēmas ar kodējumu: Es esmu Miks Latvis un Å¡is ir mans blogs. Te var atrast manas pārdomas, idejas, interneta atradumus un pierakstus par dažādām tēmām

  Mik, apsveicu! Viens no retajiem izdzīvojušajiem blogeriem, kuri arī blogo, nevis tikai tvīto ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *