Miks Latvis

interneta žurnālā Smashing Magazine publicēti Lietuvas web dizaina paraugi

Braļukas atkal ir piesteigušies mums priekšā un publicējuši Lietuvas web dizaina paraugus web dizaineru/izstrādātāju iecienītajā interneta portālā SmashingMagazine.com.

Showcase Of Web Design In Lithuania

Pirms pāris nedēļām, lasot par kādas citas valsts labākajiem dizaina darbiem, tieši nodomāju, ka būtu forši, ja kāds no Latvijas pieteiktos un nosūtītu rakstu par mūsu vietējo web dizaina situāciju. Sākumā gribējās ķerties klāt pašam, bet tad sapratu, ka pārstāvēt valsti tomēr ir diezgan atbildīgs darbs. To vajadzētu darīt kādam web dizaina ekspertam. Citādi, ja kaut kas samisētos, tad otru reizi tik ātri viņi nepublicētu jaunu rakstu par Latviju.

Lai mēs letiņi nepaliktu bešā piedāvāju divus variantus:

  1. kāds prasmīgs web dizaina eksperts sastāda sarakstu pēc saviem ieskatiem un sūta tik prom uz Smashing Magazine redakciju
  2. lietojam pūļa spēku un šeit komentāros, vai kādā wiki tipa lapā sanākam kopā un iesūtam tos darbus, kas būtu pelnījuši uzmanību ārpus Latvijas robežām
    (tālāk tik atliek izkauties komentāros, lai saprastu, kurš ir pelnījis kļūt par raksta autoru)

Kā, jau Smashing Magazine komentāros kāds minēja, šāda tipa ieraksti varētu palīdzēt tiem Baltijas/Latvijas web dizaineriem, kas skatās uz darba iespējām ārpus valsts robežām. Ārzemniekiem tiek dota iespēja novērtēt, ka Baltijas valstīs dzīvo tik pat labs dizains kā rietumu pasaulē, kas nozīmē lielākas iespējas tapt izvēlētam cenu aptaujās un darba sludinājumos.