Miks Latvis

komentāri video formātā pēc nedēļu ilgas Nokia X6 lietošanas

Mans brālis šobrīd meklē sev jaunu telefonu (visi vecie ir gājuši bojā), bet man kā reiz radās iespēja uz neilgu laiku saņemt Nokia X6, tāpēc piedāvāju viņam nedēļu nolikt malā esošo salūzni un izmēģināt, ko jaunu.

Sākumā biju mazliet sabijies par brāļa reakciju attiecībā uz X6 ekrānu, jo, man pēc iPhone lietošanas jebkurš cits pieskārienu ekrāns šķiet neprecīzs un kaitinošs, bet beigās izrādījās, ka tas tā šķiet tikai man rūdītam iPhone fanātiķim.

Eksperimentālā kārtā uztapa video, kas filmēts ar diviem iPhone 3GS vienlaicīgi un sinhronizēts ar klauvējienu uz galda:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dTLSqR-XAsI[/youtube]

Saite uz video.

Pēc video nofilmēšanas atklājās, ka vairākas minētās problēmas īsti nav problēmas, bet vienkārši mūsu nezināšana un neprasme apieties ar telefonu, piemēram, visas navigācijas lietas ir bez maksas un atrisinās pēc tam, kad ir veikta reģistrācija Ovi servisam.

Nobeigumā jāatzīst, ka nav tas spožākais video apskats, bet tas tikai tāpēc, ka bijām vairāk koncentrējušies tam, lai uztaisītu makgaivera stila statīvu aifōnam, nevis tam, kas jāsaka video laikā. Tagad gan mums ir bijusi nopietna video pieredze un mēs veidosim video apskatus visām dzīvoklī atrodamajām lietām.

Ja kādam ir komentāri vai jautājumi par Nokia X6, droši jautājiet ceru, ka spēsim palīdzēt.