Miks Latvis

pēc 70 dienām uz Kambodžu

Domāju, ka šis būtu īstais brīdis pastāstīt, ka pēc 70 dienām mēs ar Zani dodamies uz Kambodžu.

Mēs divus gadus dzīvosim Kambodžas galvaspilsētā Pnompeņā, mācīsimies khmeru valodu, vērosim vietējo kultūru un ceļosim pa tuvējo apkārtni. Zane Kambodžā strādās par matemātikas skolotāju, bet es turpināšu savus freelance darbus. Savus piedzīvojumus un ikdienas notikumus mēs publicēsim jaunā blogā: mikslatvis.lv/kambodza.

Līdz brīdim, kamēr izlidojam mēs mēģināsim aprakstīt arī gatavošanās procesu: kravāšanos, formalitāšu kārtošanu, potēšanos, mājokļa meklēšanu un citas tādas lietas.

Ja nu nākamo divu gadu laikā būsiet Kambodžā, tad esat laipni aicināti ciemos!

35 Responses

  1. Paldies.
   Internets, ir. Nav jau tik traki ar viņiem. Lai gan pēc šī brīža informācijas tas ir lēns, nestabils un salīdzinoši dārgs, bet gan jau kaut kā pārdzīvosim :)

 1. Matemātika arī Kambodžā ir matemātika. Īstenībā arī es pie tādā varianta, potētu visus savus bērnus un dotos. Ceru caur tevi neklātienē pabūt Kambodža.

  1. Centīšos attaisnot šīs cerības. Mērķis ir nopietni pievērsties bloga rakstīšanai, lai mājinieki un pārējie lasītāji varētu pēc iespējas labāk sekot līdzi tam, kas notiek Kambodžā un kas tur notiek ar mums.

 2. Nu jauki, jauki!!! No sirds priecājos par Jūsu gaidāmo piedzīvojumu, kā arī par to, ka ļoti iespējams man tieši pēc pāris mēnešiem kā reiz sava gulta atkal būs vajadzīga atpakaļ :)

 3. Garantēju, ka uz Latviju pēc tiem 2 gadiem atgriezīsies ar citu skatu uz dzīvi. Lietas, kas agrāk likās parastas un garlaicīgas atgriežoties liksies interesantas un vērtīgas. Sapratīsi, kas tu esi un, kur tev jābūt.

  Novēlu patīkamu ceļojumu, interesantas pieredzes un daudz eksponētas filmiņas. Būs, ko atcerēties!

 4. praktiskas dabas jautājums, ja nav slēpta informācija – tas matemātikas skolotājas darbs ir ideja ko realizēt meklējot uz vietas, konkrēti iepriekš noorganizēta lieta saistībā ar kādu darbu latvijā, vai kaut kas pa vidu?

  1. Matemātikas skolotājas darbs ir mana ikdiena arī šeit Latvijā. Bet plāns doties uz kādu citu zemi, piedzīvojumu, pieredzes, izaugsmes un materiālo labumu meklēšanā tika kalts mēnešiem ilgi. Tagad ir tāda drošības sajūta, nekas uz vietas jāmeklē nebūs – darbs ir zināms un līgums ir noslēgts.

 5. Super! varbūt var lūgt nedaudz īsumā uzrakstīt par to, kā līdz šādam lēmumam nonācāt? Apnikums no sadzīves te/kāre pēc piedzīvojumiem vai kas cits…? Kambodžā vispār esat bijuši pirms tam (kā tūristi)?

  1. Par šo gan jau, ka vēl rakstīsim gari un plaši, bet šķiet, ka viens no nozīmīgākajiem iemesliem ir vēlme pēc piedzīvojuma un izaugsmes, kas ļautu paskatīties uz ikdienas lietām no cita skatu punkta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *