Miks Latvis

video: trešais velobrauciens

Atkal bijām nelielā izbraukumā pa Pnompeņas lauku teritorijām. Šoreiz nepilni 30 km un divi prāmji pa vidu.

saite uz video: trešais velobrauciens

Filmēts ar Zanes jauno fotoaparātu (Panasonic Lumix DMC-FT3), kas izrādījās vēl ērtāks nekā man likās. Tā kā tas ir mazs un bez izbīdāma objektīva, to var ērti turēt šortu kabatā un līdz kadram vienmēr ir tikai pāris sekundes. Daudz ērtāk kā ar spoguļkameru un video kadrs sanāk pietiekami kvalitatīvs un stabils.

Trešā velobrauciena karte:

Skatīt velobraucienu lielākā Kambodžas kartē.

4 Responses

    1. Maršrutu sastāda tie, kas šeit jau kādu laiku ir bijuši un apmēram zina, kur ko var redzēt un kur ir mierīgāki ceļi, interesantāki skati utt. Drīz plānojas mazliet garāks brauciens ap 45 km, kas nebūs kā aplis, bet mēs brauksim no Oudong tempļa līdz Pnompeņai. Principā jebkurš no grupas var ieteikt maršrutu, bet es droši vien būšu gatavs uz ko tādu tikai pēc kāda pusgada, kad zināšu, kas un kā šeit notiek.

      Pārcelšanās maksā atkarībā no tā, cik tālu ir otrs krasts, cik liela ir laiva un cik godīgs ir biļešu tirgotājs, bet summas svārstās sākot no 300-500 rieliem. + 200 par velo. Pāri Mekongai, platākajā vietā tas kopā sanāk līdz pat 1000 rieliem. Latviešu naudās 1000 rieli ir 12,5 santīmi. Citiem vārdiem sakot, ļoti pieņemamas cenas :)

    1. Līdz šim viss ir bijis pilnīgi līdzens. Kambodža skaitās ļoti plakana valsts, bet ne tik plakana kā Latvija. Tuvējā apkārtne ir ļoti līdzena, nezinu vai te var paugurus atrast, jo liela plata upe, salas un purvaini, mitri krasti kas pilni ar rīsu laukiem. Lai būtu pauguri jādodas, kur tālāk. Pamanīju, ka viņi rīko MTB sacensības un tur ir smukas bildes ar ļoti zaļiem pauguriem, kad būs tuvākie sači es pieteikšos, jo viņiem ir arī iesācēju klase.

      Mūsu grupa brauks pa pauguriem kādā no nākamajām reizēm, kad brauksim no Oudong uz Pnompeņu, cik saprotu, tad tur vajadzētu būt foršiem nobraucieniem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *